Рух – Хайдук – 1:3. Як забив Притула. Відео голів та огляд матчу

Дивіться відеоогляд товариського матчу в Словенії

Львівський «Рух» у третьому спарингу на словенських зборах зустрівся з хорватським «Хайдуком».

Підопічні Віталія Пономарьова активно розпочали матч і вже на перших хвилинах Роман Дідик, навішуючи з лівого флангу, ледь не закинув м'яч за комірець голкіперу хорватів. Згодом «рухівець» мав ще один хороший момент, пробиваючи з-за меж штрафного майданчика - воротар знову врятував «Хайдук». Також хорошу реакцію в першому таймі демонстрував Дмитро Ледвій, здійснивши кілька сейвів, втім на 35-й хвилині команда зі Спліта вийшла вперед зусиллями Шошича.

У другій половині матчу жовто-чорні високо пресингували суперника та створили кілька небезпечних моментів. А на 62-й хвилині матчі Остап Притула блискучим обвідним ударом влучив у дальню «дев'ятку» воріт «Хайдука» та зрівняв рахунок у матчі (1:1). Та вже за три хвилини хорвати знову повели - голом відзначився Дурдов. А на 72-й хвилині Скоко встановив остаточний рахунок у спарингу - 1:3.

У підсумку, зафіксована перша поразка «Руху» на передсезонних зборах. Наступні матчі жовто-чорні зіграють у суботу, 13 липня, - проти «Домжале» та «Осієка».