Уругвай – Бразилія – 0:0 (пен. 4:2). Несподіваний виліт. Відеоогляд матчу

Дивіться відеоогляд матчу 1/4 фіналу Копа Америка

В ніч з 6 на 7 липня 2024 року відбувся чвертьфінальний матч Копа Америка 2024 між національними збірними Уругвая та Бразилії.

Основний час матчу закінчився з рахунком 0:0, причому збірна Бразилії грала з 74 хвилини в більшості через вилучення Нандеса. Проте чисельну перевагу реалізувати не вдалося, а в серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися уругвайці, в яких не забив тільки Хосе Хіменес. Невдахами ж в «селесао» стали Едер Мілітао та Дуглас Луїс.

В півфіналі Уругвай зіграє з Колумбією, яка перед тим розгромила Панаму з рахунком 5:0.

Кубок Америки. 1/4 фіналу

Уругвай - Бразилія - 0:0 (пен. 4:2)

Вилучення: Нандес, 74

Серія пенальті: 1:0 - Вальверде, 1:0 - Мілітао, 2:0 - Бентанкур, 2:1 - Перрейра, 3:1 - де Арраскаета, 3:1 - Дуглас Луїс, 3:1 - Хосе Хіменес, 3:2 - Мартінеллі, 4:2 - Угарте