ЮКСА у спарингу відвантажила 5 м'ячів у ворота Чайки

Новачок Першої ліги здобув переконливу перемогу над командою Другої ліги

Футбольний клуб ЮКСА, новачок Першої ліги, під час літніх навчально-тренувальних зборів у Тарасівці провів домашній товариський матч проти Чайки, яка посіла четверте місце в минулому сезоні Другої ліги.

У першому таймі чорно-білі забезпечили собі перевагу в два м'ячі. Спочатку Ховайко відзначився голом з передачі Максима Казакова, а згодом Кирило асистував Адерінсолі Есеолі.

Після перерви потенційний новачок Іван Демиденко, Андрій Кіреєв та Матвій Харченко довели рахунок до розгромного, вразивши ворота гостей по одному разу.

Для «хрестоносців» це перша перемога на поточних зборах після мінімальної поразки від ковалівського Колоса (0:1).

Наступний спаринг підопічні Миколи Цимбала проведуть 11 липня проти першолігового ФСК Маріуполь.

Товариський матч

5 липня, Тарасівка, 18:00

ЮКСА Тарасівка - Чайка Петропавлівська Борщагівка - 5:0

Голи: Кирило Ховайко, Адерінсола Есеола, Іван Демиденко, Андрій Кіреєв, Матвій Харченко.

Микола Степанов Джерело: ФК ЮКСА