Практики ГП Німеччини MotoGP. Мартін і Віньялес у топ-3, Еспаргаро знявся

Відбулися дві практики Гран-прі Німеччини

Сьогодні, 5 липня, відбулися дві практичні сесії Гран-прі Німеччини MotoGP, що проходить на трасі «Заксенринг» у Кемниці.

У першій сесії найкращим став лідер заліку чемпіонату світу Хорхе Мартін із Pramac. Марк Маркес із Gresini відстав від співвітчизника на 0.150 секунди.

Замкнув першу трійку лідер Апрілії Маверік Віньялес, який виграв другу сесію та випередив у ній Мартіна на 0.34 секунди. А третім став Мігел Олівейра на Апрілія приватної команди Trackhouse Racing. Цікаво, що високий темп португалець показав і в першій сесії, в якій став четвертим.

Варто зазначити, що після травми не відновився Алейш Еспаргаро. Райдер Апрілії виїхав на трасу в першій сесії, але проїхав лише три кола, повернувся в бокси і в другій сесії не брав участі.