Бразилія – Колумбія – 1:1. КОНМЕБОЛ визнав грубу помилку. Відео голів

Дивіться відеоогляд матчу 3-го туру групи D на Копа Америка 2024

У ніч на 3 липня відбувся матч 3-го туру групи D на Копа Америка 2024 між збірними Бразилії та Колумбії. Гра завершилась із рахунком 1:1.

Наприкінці першого тайму Вінісіус Жуніор впав у штрафному майданчику суперника після контакту із захисником Даніелем Муньосом. Суддя не призначив пенальті навіть після консультації з VAR та показав на кутовий, хоча колумбієць не зіграв у м'яч.

Конфедерація футболу Південної Америки (КОНМЕБОЛ) визнала помилку арбітра та VAR вже після завершення зустрічі:

«На 42-й хвилині, під час боротьби за м'яч усередині штрафного майданчика, захисник не торкнувся м'яча, і в результаті стався безрозсудний контакт із суперником. Суддя не помітив цього та дозволив продовжити гру.

VAR проаналізував повтор з різних ракурсів, з різною швидкістю відео і не зміг визначити, що захисник не торкнувся м'яча, перш ніж безрозсудно доторкнутися до нападника. VAR неправильно ухвалив рішення судді у полі», - заявили у КОНМЕБОЛ.

Копа Америка. 3-й тур. Група D, 2-3 липня

Бразилія - Колумбія - 1:1

Голи: Рафінья, 12 - Муньйос, 45+2