Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме дві хвилини.

Італія йде у фінальний штурм. Напевно, саме час.

86'

Фраттезі випустили замість Фаджолі.

29 червня о 20:46 Олександр Снітко
85'

Пеллегріні з відскоку від подачі з правого флангу в зоні перед штрафним пробив над воротами.

29 червня о 20:44 Олександр Снітко
83'

МОМЕНТ! Цубер із лівого флангу штрафного низом пробивав у дальній кут, але не зміг влучити у ворота.

29 червня о 20:42 Олександр Снітко
80'

Просто нічого в атаці у Італії. Хто б міг подумати.

29 червня о 20:38 Олександр Снітко
77'

С'єрро з'явився замість Ндоє.

29 червня о 20:37 Олександр Снітко
75'

Крістанте поміняли на Пеллегріні.

29 червня о 20:36 Олександр Снітко
75'

Камб'язо гратиме замість Дарміана.

29 червня о 20:35 Олександр Снітко
74'

ШТАНГА! На дальній Скамакка замикав подачу з правого флангу, але примудрився поцілити саме в каркас воріт.

29 червня о 20:34 Олександр Снітко
73'

Зоммер забрав до рук удар здалеку від Ретегі в зоні перед штрафним.

29 червня о 20:33 Олександр Снітко
71'

Варгаса замінили на Цубера.

29 червня о 20:32 Олександр Снітко
71'

Стергіу вийшов замість Рідера.

29 червня о 20:30 Олександр Снітко
70'

Простріл К'єзи з лівого флангу на кутовий перевів Ндоє.

29 червня о 20:29 Олександр Снітко
68'

Чергова спроба Італії зайти до чужого штрафного через контроль.

29 червня о 20:27 Олександр Снітко
66'

Рідер вистрілив із підкруткою здалеку з правого флангу, але під ліву стійку не влучив.

29 червня о 20:24 Олександр Снітко
64'

Ретегі гратиме замість Барелли.

63'

Пас К'єзи з лівого флангу до штрафного дістався Зоммеру.

29 червня о 20:22 Олександр Снітко
61'

Італія в широкій атаці на чужій половині розігрує м'яч.

29 червня о 20:20 Олександр Снітко
59'

Вище воріт полетів дальній удар від Ндоє з правого флангу.

29 червня о 20:19 Олександр Снітко
58'

Якась неоковирна спроба пресингу від Італії. І все на власній половині.

29 червня о 20:17 Олександр Снітко
55'

Навіс від Дзакканьї з лівого флангу полетів на голову захиснику на ближній.

29 червня о 20:16 Олександр Снітко
53'

Команда Якина знову в позиційній атаці на чужій половині.

29 червня о 20:13 Олександр Снітко
51'

ШТАНГА! Перехоплення від Шера в центрі штрафного подачі з правого флангу завершилось влучанням у ближній каркас воріт.

29 червня о 20:09 Олександр Снітко
48'

К'єза закрутив подачу штрафного з лівого флангу на голову суперникам.

29 червня о 20:08 Олександр Снітко
46'

ГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Ебішер із лівого флангу зіграв до штрафного на Варгаса, який поклав обвідний удар у дальню дев'ятку.

29 червня о 20:06 Олександр Снітко
46'

Ель Шаараві поміняли на Дзакканьї.

29 червня о 20:05 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

29 червня о 19:50 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

29 червня о 19:48 Олександр Снітко
45' +1

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще три хвилини.

45' +1

ШТАНГА! Несподіваний удар Рідера з правого флангу із штрафного в ближній кут Доннарумма ледь перевів у каркас воріт.

29 червня о 19:47 Олександр Снітко
45'

Ногу Шера шипами на лівому фланзі оборони зачепив Ель Шаараві.

29 червня о 19:46 Олександр Снітко
42'

З'явились якісь зайві емоції на полі.

29 червня о 19:42 Олександр Снітко
39'

Італійці знову намагаються тримати м'яч.

29 червня о 19:39 Олександр Снітко
37'

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Вільний у центрі штрафного зупинив простріл Варгаса з лівого флангу Фройлер, після чого пробив у ближнгій кут.

29 червня о 19:37 Олександр Снітко
35'

Фройлер перехопив м'яч у Барелли на чужій половині, а той його збив.

29 червня о 19:36 Олександр Снітко
33'

Черговий контроль м'яча від Італії на чужій половині.

29 червня о 19:33 Олександр Снітко
31'

МОМЕНТ! Родрігес аж загубив щиток під час дальнього удару з лівого флангу над воротами.

29 червня о 19:30 Олександр Снітко
28'

Ндоє пустив із правого флангу штрафного простріл без завершення повз дальню стійку.

29 червня о 19:28 Олександр Снітко
26'

К'єза низом пустив удар із лівого флангу штрафного в дальній кут, але захисники блокували на кутовий.

29 червня о 19:26 Олександр Снітко
24'

МОМЕНТ! До лівого флангу штрафного з глибини закинув Фройлер, Емболо пів години готував удар у дальній, але Доннарумма витягнув.

29 червня о 19:25 Олександр Снітко
21'

Розсипаються атаки Італії за найменшого тиску.

29 червня о 19:21 Олександр Снітко
19'

Барелла закинув із штрафного до центру чужих володінь, де Ді Лоренцо був у офсайді.

29 червня о 19:19 Олександр Снітко
17'

Фаджолі запустив діагональ на правий фланг, але К'єза її не наздогнав.

29 червня о 19:18 Олександр Снітко
13'

Ледь не перший контроль м'яча від Італії.

29 червня о 19:13 Олександр Снітко
11'

Без реакції арбітра на лівому фланзі штрафного минуло падіння Варгаса.

29 червня о 19:10 Олександр Снітко
9'

Крістанте на правому фланзі оборони збив Ебішера.

6'

Утримання м'яча від Італії на власній половині.

29 червня о 19:06 Олександр Снітко
4'

Навіс Варгаса з лівого флангу в аут головою перевів Бастоні.

29 червня о 19:05 Олександр Снітко
3'

Помітний тиск від Швейцарії на чужій половині.

29 червня о 19:03 Олександр Снітко
1'

Крістанте підрізав коліном повз ближню стійку власних воріт подачу з правого флангу атаки.

29 червня о 19:01 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

29 червня о 18:36 Олександр Снітко
29 червня о 18:11 Олександр Снітко

У суботу, 29-го червня, відбудеться поєдинок 1/8 фіналу чемпіонату Європи-2024, у якому змагатимуться Швейцарія та Італія. Матч відбудеться в Берліні (Німеччина), на полі стадіону «Олімпійський стадіон», початок о 19:00.

Уже за пару тижнів Євро-2024 завершиться саме в столиці Німеччини, а поки що ми просто починаємо в Берліні серію плей-оф. Швейцарія таки вийшла з групи з Угорщиною, Шотландією та Німеччиною з другого місця, не програвши при цьому жодної гри. Італія також була другою в квартеті з Іспанією, Хорватією та Албанією, але мала значно менш впевнений вигляд, ніж майбутні суперники. Битва географічних сусідів - хтось точно достроково покине турнір.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Швейцарія - Італія.