ЧС-2024 U20. Німеччина переграла Румунію, впевнена перемога Єгипту

Завершилися два матчі плей-оф юніорського чемпіонату світу серед жінок

Завершилися два матчі плей-оф юніорського чемпіонату світу 2024 року з гандболу серед жінок, який проходить у Північній Македонії.

У першій зустрічі у сітці за 9-12 місця збірна Німеччини мінімально обіграла команду Румунії. У першому таймі німкені володіли ініціативою та пішли на перерву з перевагою у три м'ячі. У другій половині зустрічі румунки вирівняли гру, але зрештою програли з різницею у два м'ячі, а їх лідеру атак Марії Ліксандрою одного точного кидка не вистачило до десяти.

У паралельному матчі сітки за 13-16 місця збірна Єгипту обіграла Китай. У першому таймі єгиптянки захопили ініціативу після серії з п'яти точних кидків поспіль та змогли піти на перерву лідерками з мінімальною перевагою. А у другій половині зустрічі африканські гандболістки вже повністю контролювали гру, на більшість точних кидків китаянок відповідали двома своїми та виграли матч із різницею +5.