Франція – Польща – 1:1. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку 3-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2024

Чемпіонат Європи 2024. Група D. 3-й тур

Франція - Польща - 1:1

Мбаппе, 56 пенальті - Левандовськи, 79 пенальті

Рабіо, 43 - Залевськи, 24, Давидович, 89, Свідерськи, 90+2

Франція: Меньян, Кунде, Упамекано, Саліба, Ернандес, Тчуамені (Фофана, 81), Канте (Грізманн, 61), Рабіо (Камавінга, 61), Дембеле (Коло Муані,86), Барколя (Жиру, 61), Мбаппе.

Польща: Скорупськи, Давидович, Беднарек, Ківіор, Франковськи, Шиманськи (Свідерськи, 68), Модер, Зелінськи, Залевськи (Скурас, 68), Урбанськи, Левандовськи.

Арбітр: Марко Гуїда (Італія).

Стадіон: «Сигнал Ідуна Парк» (Дортмунд).

25 червня о 20:56 Юрій Остроумов

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90' +4

Поляки спокійно всі атаки французів відбивають.

25 червня о 20:53 Юрій Остроумов
90' +2

Попередження

Свідерськи грає поза правилами.

25 червня о 20:52 Юрій Остроумов
90' +2

Момент

Скорупськи грає надійно, реагуючи на удар від Мбаппе метрів з 14.

25 червня о 20:51 Юрій Остроумов
90' +1

Французи намагаються ще досягти успіху та атакують.

25 червня о 20:50 Юрій Остроумов
90'

Додано 5 хвилин.

89'

Давидович грає грубо проти Жиру.

25 червня о 20:47 Юрій Остроумов
86'

Грізманн виконав навіс з кута поля - поляки грають надійно.

86'

Заміна у Франції

Коло Муані міняє Дембеле.

25 червня о 20:45 Юрій Остроумов
85'

Захист блокує спробу удару у виконанні Жиру.

84'

Поляки домінують та атакують. Швидко та великими силами.

25 червня о 20:44 Юрій Остроумов
82'

Сильний удар від Левандовськи з меж штрафного майданчика - дуже невлучно.

25 червня о 20:42 Юрій Остроумов
81'

Фофана міняє Тчуамені.

25 червня о 20:40 Юрій Остроумов
79'

ГООООЛ

Левандовськи! 1:1!!!! Роберт пробив саме у той кут, куди пробивав і при першій спробі. Меньян вгадав напрямок удару, але м'яч не відбив.

25 червня о 20:39 Юрій Остроумов
78'

Арбітр призначає нову спробу виконати 11-метровий.

25 червня о 20:37 Юрій Остроумов
77'

Нереалізований пенальті

Левандовськи пенальті не реалізовує! Меньян парирує м'яч у правому від себе нижньому куті.

25 червня о 20:36 Юрій Остроумов
75'

Гру зупинено. Арбітр та ВАР радяться. Гуїда призначає 11-метровий.

25 червня о 20:35 Юрій Остроумов
74'

Свідерськи впав у штрафній площині Франції. Схоже, арбітр буде консультуватися з ВАР.

25 червня о 20:32 Юрій Остроумов
72'

Момент

Левандовськи сильно пробив - м'яч пролетів біля лівої стійки. Небезпечно.

25 червня о 20:31 Юрій Остроумов
70'

Ернандес виконав дуже перспективний простріл - захист його задум розкрив без проблем.

25 червня о 20:29 Юрій Остроумов
68'

Заміни у Польщі

Свідерськи замість Шиманськи та Скурас замість Залевськи.

25 червня о 20:26 Юрій Остроумов
66'

Грізманн виконав навіс з кута поля - захист зіграв надійно.

25 червня о 20:25 Юрій Остроумов
63'

Дембеле на швидкості пройшов по правому флангу та виконав передачу до штрафної площини Польщі на Мбаппе. Вийшов пас досить погано, м'яко кажучі.

25 червня о 20:22 Юрій Остроумов
61'

Замени у Франції

Камавінга, Жиру та Грізманн виходять замість Рабіо, Барколя та Канте.

25 червня о 20:20 Юрій Остроумов
59'

Момент

Барколя отримав можливість розвинути перевагу Франції, але його прицільний удар у ближній кут Скорупськи парирував.

25 червня о 20:17 Юрій Остроумов
56'

ГООООЛ!

Мбаппе! 1:0!!!! Нападник пробив з позначки влучно під праву стійку.

25 червня о 20:16 Юрій Остроумов
55'

Ківіор фолить на Дембеле - арбітр фіксує порушення правил. Це пенальті.

25 червня о 20:15 Юрій Остроумов
53'

Пробеж отримує жовту картку за межами поля.

25 червня о 20:14 Юрій Остроумов
53'

Ернандес фолить у нападі. Грудо зіграв проти Беднарека.

51'

Французи домінують та атакують великими силами.

25 червня о 20:11 Юрій Остроумов
49'

Момент

Скорупськи парирує м'яч після прицільного удара Мбаппе. Класний сейв - було небезпечно.

25 червня о 20:10 Юрій Остроумов
49'

Канте пробив здалеку - м'яч рикошетом від захисника пішов за межі поля.

25 червня о 20:08 Юрій Остроумов
47'

Удар Мбаппе з-за меж штрафної площини - вище. Втім, помічник арбітра ще зафіксував офсайд у Дембеле.

25 червня о 20:06 Юрій Остроумов
46'

Команди почали другу половину гри без замін.

Другий тайм розпочався

25 червня о 19:48 Юрій Остроумов

Перший тайм завершено

25 червня о 19:46 Юрій Остроумов
45'

Додано дві хвилин.

45'

Момент

Скорупськи виграє у Мбаппе чергову дуель. Було небезпечно. І знову гострий кут, і знову сейв голкіпера.

25 червня о 19:45 Юрій Остроумов
43'

Рабьо побачив перед собою жовту картку.

25 червня о 19:44 Юрій Остроумов
42'

Момент

Мбаппе завершив атаку Франції ударом з гострого кута - Скорупськи встиг виставити руку, та загрозу відвів. Буде кутовий.

25 червня о 19:43 Юрій Остроумов
40'

Французи продовжують володіти м'ячом та тиснуть на володіння Скорупськи.

25 червня о 19:41 Юрій Остроумов
38'

Після розіграшу кутового пробив Саліба - неточно. Удар від воріт.

25 червня о 19:40 Юрій Остроумов
37'

Момент

Тчуамені сильно б'є з лінії штрафної площини. Буде кутовий, бо мав місце рикошет.

25 червня о 19:37 Юрій Остроумов
34'

Момент

Зелінськи виконав крос з лівого флангу - вийшло точно на Левандовськи. Той головою пробив у лівий від себе кут - повз площину воріт пішов м'яч. Втім, був дотик до м'яч Саліба, але арбітр на його помічники ніяк не зреагували.

25 червня о 19:35 Юрій Остроумов
32'

Знову французи грають першим номером.

25 червня о 19:32 Юрій Остроумов
31'

М'яч у поляків. Вони домінують та намагаються знайти дірки у обороні французів.

25 червня о 19:31 Юрій Остроумов
29'

Матч продовжується.

25 червня о 19:30 Юрій Остроумов
28'

У матчі павза - гравці отримують можливість освіжитися.

25 червня о 19:28 Юрій Остроумов
26'

Скорупськи легко забирає м'яч після навісу з кута поля від Дембеле.

25 червня о 19:27 Юрій Остроумов
24'

Залевськи затримав за футболку Мбаппе, який після розіграшу кутового біля воріт своєї команди намагався умчатися до протилежної штрафної площини.

25 червня о 19:26 Юрій Остроумов
23'

Швидка контратака від поляків. Після другого кросу вони отримали право на кутовий.

25 червня о 19:24 Юрій Остроумов
22'

З Канте щось не так. То контратаку запоров, то не пас віддав Дембеле, а зробив якоїсь тичок. Тепер він відзначився незрозумілим фолом у нападі.

25 червня о 19:21 Юрій Остроумов
19'

Момент

На вістрі атаки Франції виявився Дембеле та пробив з меж штрафного майданчика - Скорупськи зіграв надійно. Було небезпечно.

25 червня о 19:20 Юрій Остроумов
17'

Удар Модера здалеку - високо над поперечиною.

25 червня о 19:19 Юрій Остроумов
17'

Поляки показують, що можуть створювати проблеми французам своїми контрдіями.

25 червня о 19:18 Юрій Остроумов
15'

Момент

Шиманськи виконав подачу з кута поля. На підбиранні першим виявився Урбанськи та сильно пробив прямо по центру - Меньян м'яч зловив.

25 червня о 19:16 Юрій Остроумов
13'

Спроба швидкої контратаки від французів, але Канте віддав вперед якийсь дуже дивний пас - силу хавбек не пожалів.

25 червня о 19:14 Юрій Остроумов
11'

Момент

Ернандес зліва замікав простріл від Дембеле - Скорупськи переводить на кутовий.

25 червня о 19:13 Юрій Остроумов
10'

Дембеле з правого флангу спробував знайти когось з партнерів перед воротами Польщі - Скорупськи м'яч перехопив.

25 червня о 19:11 Юрій Остроумов
8'

Поляки організовано обороняються, розуміючи різниці у класі з французами.

25 червня о 19:09 Юрій Остроумов
6'

Зєлінськи б'є здалеку - Меньян реагує.

25 червня о 19:08 Юрій Остроумов
5'

Подача від Дембеле до когось з його партнерів не доходить.

25 червня о 19:06 Юрій Остроумов
2'

Французи одразу почали домінувати. М'яч у них та вони атакують.

25 червня о 19:05 Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

25 червня о 7:47 Юрій Остроумов

У вівторок, 25 червня, відбудеться матч 3-го туру чемпіонату Європи 2024 у групі D між збірними Франції та Польщі. Поєдинок відбудеться в Дортмунді на стадіоні «Зігналь Ідуна Парк». Початок - о 19:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Збірні Франції та Польщі провели між собою 17 очних поєдинків.

На рахунку «триколірних» 9 перемог, у поляків - три. П'ять зустрічей завершилися внічию. М'ячі - 30:17 на користь французької збірної.

Востаннє суперники зустрічалися в 1/8 фіналу чемпіонату світу 2022 року, який проходив у Катарі. Та зустріч завершилася перемогою французів із рахунком 3:1. Вони перший гол забили наприкінці першого тайму (Жиру), а під завісу другого - довели свою перевагу до великої (Мбаппе оформив дубль). Лише в компенсований час Левандовскі провів гол престижу.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Франція - Польща.