Попередження: Ндоє, 25, Джака, 67, Відмер, 81 - Та, 38

Швейцарія: Зоммер - Родрігес, Аканджі, Шер - Ебішер, Джака, Фройлер, Відмер - Рідер (Варгас, 65), Ндоє (Амдуні, 65) - Емболо (Дуа, 65).

Запасні: Мвого, Кобель, Стергіу, Ельведі, Закарія, Окафор, Штеффен, Цубер, Цезігер, С'єрро, Шакірі, Яшарі.

Німеччина: Ноєр - Міттельштедт (Шлоттербек, 61), Та (Раум, 61), Рюдігер, Кімміх - Кроос, Андріх (Беєр, 65) - Вірц (Сане, 76), Гюдоган, Мусіала (Фюллькруг, 76) - Гаверц.

Запасні: Бауманн, тер Штеген, Гросс, Фюріх, Мюллер, Антон, Генріхс, Кох, Джан, Ундав.

Стадіон: «Дойче Банк Арена» (Франкфурт-на-Майні, Німеччина).

23 червня о 23:53 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

23 червня о 23:51 Олександр Снітко
90' +2

ГГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Подачу з лівого флангу від Раума головою на межі воротарського завершив Фюллькруг.

23 червня о 23:49 Олександр Снітко
90'

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через чотири хвилини.

23 червня о 23:47 Олександр Снітко
88'

МОМЕНТ! Джака поклав дальній удар із лівого флангу з передачі Варгаса в ближню дев'ятку, але Ноєр парирував.

23 червня о 23:44 Олександр Снітко
85'

МОМЕНТ! Гаверц головою пробив над воротами після подачі Крооса з кутового з правого флангу на ближню стійку.

23 червня о 23:42 Олександр Снітко
84'

ОФСАЙД! Варгас завершив передачу на хід до лівого флангу штрафного в офсайд ударом у дальній кут.

23 червня о 23:39 Олександр Снітко
81'

Раума потягнув на газон на правому фланзі оборони Відмер.

23 червня о 23:38 Олександр Снітко
78'

Команда Нагельсманна губиться перед чужим штрафним.

23 червня о 23:35 Олександр Снітко
76'

Фюллькруга випустили замість Мусіали.

23 червня о 23:34 Олександр Снітко
76'

Замість Вірца гратиме Сане.

75'

Ебішера збив на правому фланзі оборони Гюндоган.

23 червня о 23:33 Олександр Снітко
72'

Німці контролюють м'яч у центрі поля.

23 червня о 23:29 Олександр Снітко
70'

МОМЕНТ! Кімміх із ближнього кута воротарського пробивав із прострілу з правого флангу, але захисники блокували.

23 червня о 23:27 Олександр Снітко
67'

Небезпечна гра від Джаки в центрі поля проти Мусіали.

23 червня о 23:26 Олександр Снітко
65'

Замість Андріха вийшов Беєр.

23 червня о 23:25 Олександр Снітко
65'

Замість Ндоє вийшов Амдуні.

23 червня о 23:24 Олександр Снітко
65'

Емболо замінили на Дуа.

23 червня о 23:23 Олександр Снітко
65'

Рідера поміняли на Варгаса.

23 червня о 23:22 Олександр Снітко
63'

МОМЕНТ! Раум здалеку з лівого флангу запустив м'яч над воротами.

23 червня о 23:21 Олександр Снітко
61'

Замість Міттельштедта вийшов Шлоттербек.

23 червня о 23:20 Олександр Снітко
61'

Замість Та вийшов Раум.

23 червня о 23:17 Олександр Снітко
59'

Заблоковано на кутовий простріл Гюндогана з лівого флангу штрафного.

23 червня о 23:15 Олександр Снітко
57'

Та на лівому фланзі оборони сфолив проти Емболо.

23 червня о 23:13 Олександр Снітко
55'

МОМЕНТ! Кроосу покатили з лівого флангу на центральний вхід до штрафного, але удар пішов повз ліву стійку.

23 червня о 23:11 Олександр Снітко
52'

Андріху не вдалось закидання з лівого флангу до штрафного.

23 червня о 23:09 Олександр Снітко
50'

МОМЕНТ! Пас Вірца з глибини до центру штрафного Мусіала завершив ударом у Зоммера, після чого Гюндоган не влив по м'ячу на добиванні.

23 червня о 23:06 Олександр Снітко
47'

Рідер послизнувся на правому фланзі штрафного під час передачі Емболо.

23 червня о 23:04 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

23 червня о 22:48 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

23 червня о 22:46 Олександр Снітко
45'

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме дві хвилини.

23 червня о 22:44 Олександр Снітко
43'

Мусіала з правого флангу штрафного з розвороту пробив над воротами.

23 червня о 22:42 Олександр Снітко
41'

МОМЕНТ! Навіс із лівого флангу штрафного на дальню Рюдігер головою завершив повз ворота.

23 червня о 22:38 Олександр Снітко
38'

Та примудрився залізти на плечі Емболо на лівому фланзі атаки.

23 червня о 22:37 Олександр Снітко
37'

Кімміх невдало закинув до лівого флангу штрафного.

23 червня о 22:36 Олександр Снітко
35'

Швейцарці витягують суперників на власну половину.

23 червня о 22:33 Олександр Снітко
33'

На кутовий перевів захисник дальній удар Андріха із зони перед штрафним.

23 червня о 22:32 Олександр Снітко
31'

МОМЕНТ! Удар від Ндоє з лівого флангу штрафного пройшов низом повз дальню стійку.

23 червня о 22:29 Олександр Снітко
28'

ГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Ндоє під поперечину завершив подачу з лівого флангу штрафного від Фройлера.

23 червня о 22:28 Олександр Снітко
27'

Закидання до центру штрафного Ндоє не зачепив.

23 червня о 22:26 Олександр Снітко
25'

Гюндогана в центральному колі атакував Ндоє.

23 червня о 22:23 Олександр Снітко
23'

Контроль м'яча в центрі поля від Швейцарії.

23 червня о 22:21 Олександр Снітко
21'

Гюндоган у офсайді під час закидання з правого флангу до штрафного.

23 червня о 22:19 Олександр Снітко
19'

ГОЛ СКАСОВАНО! Мусіала під час прострілу з лівого флангу до центру штрафного перед голом в'їхав у ноги супернику.

23 червня о 22:18 Олександр Снітко
17'

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Зоммер пропустив у ближній удар Андріха з лівого флангу з-за меж штрафного.

23 червня о 22:15 Олександр Снітко
14'

Німці тримають м'яч біля центральної лінії.

23 червня о 22:13 Олександр Снітко
12'

Забрали м'яч у Мусіали під час фінтів на правому фланзі штрафного.

23 червня о 22:11 Олександр Снітко
11'

У захисника поцілив Гюндоган ударом із відскоку перед чужим штрафним.

23 червня о 22:10 Олександр Снітко
10'

Джака збив Гаверца перед чужим штрафним.

23 червня о 22:09 Олександр Снітко
8'

Німці не здивували суперників на старті гри.

23 червня о 22:07 Олександр Снітко
6'

Німці контролюють темп гри.

23 червня о 22:05 Олександр Снітко
4'

Гра рукою від Джаки в центрі поля, але арбітри заграли.

23 червня о 22:04 Олександр Снітко
3'

МОМЕНТ! Гаверц головою пробив на завершення подачі кутового з правого флангу на ближню стійку до рук воротаря.

23 червня о 22:03 Олександр Снітко
2'

Гюндоган у боротьбі в центрі штрафного заробив кутовий на правому фланзі.

23 червня о 22:01 Олександр Снітко
1'

Контроль м'яча від Німеччини на старті.

23 червня о 22:00 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

23 червня о 21:59 Олександр Снітко
23 червня о 21:11 Олександр Снітко

У неділю, 23-го червня, відбудеться поєдинок 3-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2024 у рамках групи A, у якому змагатимуться Швейцарія та Німеччина. Матч пройде у Франкфурті-на-Майні (Німеччина), на полі стадіону «Дойче Банк Арена», початок о 22:00.

Господарі у стартових двох турах були негостинними зі своїми суперниками, тож уже в плей-оф, але все ще можуть утратити перше місце в групі, а це вже дуже небезпечно. Водночас для Швейцарії ще нічого не вирішено і вона може пропустити вперед себе Шотландію, якщо та якимось дивом ліквідує різницю голів у +6 на користь команди Мурата Якіна у грі проти Угорщини. Крім того, проводити цей матч будуть на найгіршому газоні поточного турніру.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Швейцарія - Німеччина.