КАЛЬЦОНА: «Ми дали Україні 30 хвилин, і вони покарали нас»

Головний тренер збірної Словаччини прокоментував гру проти України

21 червня у німецькому Дюссельдорфі відбувся матч 2-го туру групи E Євро-2024 між збірними Словаччини та України (1:2).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Головний тренер збірної Словаччини Франческо Кальцона прокоментував гру так:

«У нас була можливість здобути путівку до 1/8 фіналу, але ми зіткнулися з командою, яка потребувала перемоги. На цьому турнірі ми - команда Попелюшки. Той факт, що ми продовжуємо боротися за вихід до 1/8 фіналу, вже неймовірний.

Ми витратили багато сил у першому таймі. І створили багато моментів. Вони турбували нас 30 хвилин, але ми цього чекали. Ця команда заслуговує на велику повагу. Донедавна ми й подумати не могли, що зможемо конкурувати з такими командами.

Коли ми вели в рахунку, до кінця матчу залишалося дуже багато часу. Ми грали із дуже сильним суперником. Я радий, як ми грали, і пишаюся хлопцями. Ми дали Україні 30 хвилин і цього вистачило, щоб вони покарали нас.

Важкий матч. Чимось я залишився задоволеним, чимось менше. Не можу звинувачувати гравців. Перший тайм вийшов просто чудовим. Але Україна має класну команду. У рейтингу ФІФА вона випереджає нас на 20 позицій. Ми продовжуємо боротися і зробимо все можливе, щоб вийти із групи».