Попередження: Сліш, 54, Модер, 62, Левандовськи, 65, Щесни, 77 - Віммер, 56, Арнаутович, 70

Польща: Щенсни - Франковськи, Беднарек, Давидович, Ківіор - Петровськи (Модер, 46), Сліш (Гросіцки, 76) - Зелінськи (Урбанськи, 87) - Букса (Левандовськи, 59), Пьонтек (Свідерськи, 59)

Запас: Булка, Скорупськи, Берешинськи, Пухач, Саламон, Валюкевич, Романчук, Д. Шиманськи, С. Шиманськи, Скурась

Австрія: Пентц - Пош, Траунер (Данзо, 59), Лінгарт, Мвене (Прасс, 63) - Зайвальд, Грілліч (Віммер, 46) - Баумгартнер (Шмід, 81), Лаймер, Забітцер - Арнааутович (Грегорич, 81)

Запас: Гедль, Лінднер, Данилюк, Кверфельд, Вьобер, Грюлль, Кайнц, Прасс, Зайдль, Ентруп, Вайман

Стадіон: «Олімпіаштадіон» (Берлін, Німеччина)

21 червня о 20:55 Сергій Рип'юк

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

21 червня о 20:54 Сергій Рип'юк
90' +3

Гросіцки спробував щастя ударом з меж штрафної площини - м'яч покидає поля біля стійки.

21 червня о 20:52 Сергій Рип'юк
90'

Додано чотири хвилини

21 червня о 20:51 Сергій Рип'юк
87'

Заміна у Польщі

Урбанськи замість Зелінськи

21 червня о 20:50 Сергій Рип'юк
87'

Момент!

Зелінськи пробив з-за меж штрафного майданчика - сильно, але трошки не влучно.

21 червня о 20:48 Сергій Рип'юк
84'

Момент!

Щенсни рятує Польщу після прицільного удара у виконання Поша. М'яч летів у правий верхній кут, але голкіпер зреагував.

21 червня о 20:43 Сергій Рип'юк
81'

Заміни в Австрії

Грегорич замість Арнаутовича, Шміт замість Баумгартнера.

21 червня о 20:42 Сергій Рип'юк
78'

ГГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Арнаутович пробив з точки в правий кут, кіпер не вгадав!

21 червня о 20:40 Сергій Рип'юк
77'

Пенальті!

Щесни збив Забітцера, який його обіграв, вийшовши на ворота!

21 червня о 20:39 Сергій Рип'юк
76'

Заміна в Польщі.

Гросіцьки замість Сліша.

21 червня о 20:38 Сергій Рип'юк
75'

Момент!

Баумгартнер протягнув м'яч, віддав віммеру, котрий з лінії штрафного пробив у нижній кут - Щесни врятував поляків!

21 червня о 20:35 Сергій Рип'юк
73'

Поляки відчайдушно атакують і пробують зрівняти.

21 червня о 20:32 Сергій Рип'юк
70'

Арнаутович сфолив у центрі поля.

21 червня о 20:31 Сергій Рип'юк
66'

ГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!

Арнаутович пропустив м'яч після прострілу справа, Баумгартнер прийняв м'яч і пробив майже по центру, але Щесни полетів чомусь у кут.

21 червня о 20:28 Сергій Рип'юк
65'

Левандовськи відмахнувся ліктем у верховій боротьбі.

21 червня о 20:27 Сергій Рип'юк
63'

Заміна в Австрії.

Прасс замість Мвене

21 червня о 20:24 Сергій Рип'юк
62'

Модер сфолив на Баумгартнері.

61'

давидович невлучно пробив після навісу Зелінського.

21 червня о 20:22 Сергій Рип'юк
59'

Заміни в команд.

В Австрії Данзо міняє Траунера, в Польщі Левандовськи разом з Свідерськи виходить на поле, помінявши Буксу та Пьонтека відповідно.

21 червня о 20:19 Сергій Рип'юк
56'

Віммер сфолив проти Залевськи та отримав попередження.

56'

Забітцер двічі поспіль невдало подав.

21 червня о 20:16 Сергій Рип'юк
54'

Сліш потягнув Баумгартнера за футболку в центрі поля.

21 червня о 20:13 Сергій Рип'юк
51'

Після кутового Пош пробив по воротах, вийшло в площину, але слабко.

21 червня о 20:10 Сергій Рип'юк
48'

Забітер неточно навісив. Тим часом розминається Левандовськи.

21 червня о 20:09 Сергій Рип'юк
46'

Заміни в команд

Модер замість Пьотровськи, Віммер поміняв Грілліча.

21 червня о 20:07 Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

21 червня о 19:49 Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

45'

Момент!

GtywПенц витягнув м'яч з лівої від себе дев'ятки після удару Залевськи зі штрафного метрів з 20!

21 червня о 19:44 Сергій Рип'юк
41'

Забітцер знову б'є дуже здалеку, летить мимо.

21 червня о 19:42 Сергій Рип'юк
38'

Небезпечно!

Швидка атака вивела Забітцера на позицію в куті штрафного, той змістився праворуч, але влучив у захисника.

21 червня о 19:38 Сергій Рип'юк
33'

Гра заспокоїлася, тепер суперники ловитимуть один одного на помилках, але передусім дбатимуть про захист.

21 червня о 19:35 Сергій Рип'юк
30'

ГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Після прострілу справа спершу Беднарек підхопив м'яч і пробив у захисника метрів з 10, відскок підхопив Пьонтек, змістився направо і влучив у правий нижній кут!

21 червня о 19:31 Сергій Рип'юк
27'

І знову Зелінськи повторив спробу десь із тієї ж позиції. Той же результат.

21 червня о 19:30 Сергій Рип'юк
24'

Зелінськи пробив з далекої відстані і влучив у захисника.

21 червня о 19:26 Сергій Рип'юк
22'

Щесни рятує після виходу на ворота Арнаутовича, але там офсайд був.

21 червня о 19:25 Сергій Рип'юк
20'

Спалах активності поляків продовжують розвивати, але без моментів.

21 червня о 19:21 Сергій Рип'юк
18'

Момент!

Залевськи пілс якласної атаки і прстрілу справа бив у дотик, вийшло з лівого флангу штрафного десь на метр вище!

21 червня о 19:19 Сергій Рип'юк
16'

Після прострілу Забітцер пробував бити, але ледь покотив у руки воротарю.

21 червня о 19:16 Сергій Рип'юк
13'

Забітцер навісив, оскільки австрійці атакують і хочуть розвинути успіх, але тепер навіс не вийшов.

21 червня о 19:13 Сергій Рип'юк
9'

ГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!

Після вкидання аута Мвене справа ідеально навісив і Траудер з кута воротарського майданчика головою відправив м'яч в ближню ліву дев'ятку.

21 червня о 19:11 Сергій Рип'юк
8'

Австрійці атакують і знаходяться на половині поля поляків.

21 червня о 19:09 Сергій Рип'юк
7'

Аранаутович в атаці заробив на собі фол.

21 червня о 19:07 Сергій Рип'юк
3'

Дальній удар Поша потрапив у захисника і прилетів до рук Щесни.

21 червня о 19:01 Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

21 червня о 18:37 Сергій Рип'юк

У п'ятницю, 21 червня, відбудеться поєдинок 2 туру групового етапу Євро-2024 в групі D, в якому гратимуть національні збірні Польщі та Австрії. Гра пройде в Берліні (Німеччина) на полі «Олімпіаштадіону», початок - о 19:00 за Києвом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Обидві команди програли свої перші матчі, тому на кону в цій грі стоїть дуже багато. Перемога залишить шанси на продовження боротьби на чемпіонаті Європи, а поразка зробить ці шанси якщо не нульовими, то мінімальними. Польща перед грою отримала серйозне підсилення, оскільки головна зірка команди Роберт Левандовськи відновився від пошкодження і готовий взяти участь в грі проти Австрії.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку Польща - Австрія.