Зайцев і Терета здобули медалі на ЧЄ-2024 з веслування на байдарках і каное

Враховуючи параканое, українці взяли 7 медалей на чемпіонаті Європи

Українські спортсмени завоювали дві медалі на чемпіонаті Європиі з веслування на байдарках і каное, що пройшов в угорському Сегеді.

Участь в змаганнях брали 36 країн. Це були заключні старти напередодні Олімпійських ігор. За підсумками заїздів українці завоювали дві нагороди - золото та «срібло та посіли сьоме загальнокомандне місце.

Чемпіоном Європи в каяку-одиночці на дистанції 200 м став Олександр Зайцев. У найближчого переслідувача він виграв 0.028 сек.

Віце-чемпіонкою континенту в каное-одиночці на дистанції 5000 м стала українка Валерія Терета.

Якщо враховувати результати в параканое, то сумарно 7 медалей (4 золотих та 3 срібних) здобули українці на ЧЄ-2024 з веслування на байдарках і каное та параканое. Синьо-жовта команда посіла 4-те місце у загальному заліку ЧЄ.

Українські призери 2024 ECA Canoe Sprint, Paracanoe and SUP European Championships