90'

Три хвилини додано.

90'

Момент!

Ноєр вийщов, зіштовхнувся з Адамом, випустив м'яч і Кімміх виніс з лінії воріт добивання!

19 червня о 20:50 Сергій Рип'юк
89'

Міттельштедт отримав попередження за зрив атаки.

88'

Небезпечно!

Сане не зумів пробити між ніг опоненту з меж штрафного.

19 червня о 20:48 Сергій Рип'юк
84'

Заміни в Угорщини.

Газдаг міняє Варгу, Чобот замість Шаллаї

19 червня о 20:43 Сергій Рип'юк
84'

Заміна в Німеччини

Замість Гюндогана виходить Деніз Ундав.

19 червня о 20:40 Сергій Рип'юк
81'

Обвідний удар Фюріха вийшов дуже невдалим.

19 червня о 20:39 Сергій Рип'юк
79'

Фюллькруг сфолив в атаці.

19 червня о 20:36 Сергій Рип'юк
76'

Заміна в Угорщини

Адам замість Болли, Жолт Надь замість Керкеза.

19 червня о 20:32 Сергій Рип'юк
72'

Заміни в Німеччини

Джан замість Андріха, Фюріх замість Мусіали.

19 червня о 20:29 Сергій Рип'юк
69'

Момент!

Кімміх справа прострілював в надії на підставляння голови Фюллькругом, не вийшло.

19 червня о 20:28 Сергій Рип'юк
67'

ГГГГОООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Нарешті атака німців добігла до того закінчення, якого вони прагнули - карусель пасів закінчилася переведенням наліво на Міттельштедта наліво, простріл того на 11 метрів та точний удар Гюндогана низом у правий кут!

19 червня о 20:23 Сергій Рип'юк
64'

Кляйнхайслер замість Надя.

19 червня о 20:21 Сергій Рип'юк
61'

Момент!

Варга після навісу зліва пробивав практично без спротиву, але відправив головою м'яч над воротами.

19 червня о 20:18 Сергій Рип'юк
58'

Заміна в Німеччини.

Вірц та Хаверц пішли з поля, їх замінили Сане та Фюллькруг.

19 червня о 20:15 Сергій Рип'юк
54'

Небезпечно!

Гюндоган справа розкрутився, прострілив - гулачі відбив, Кроос пробивав другим темпом метрів з 25 і Гулачі знову спіймав!

19 червня о 20:12 Сергій Рип'юк
51'

Німці плетуть мереживо атак навколо штрафного Угорщини, але підсумкові навіси не проходять.

19 червня о 20:07 Сергій Рип'юк
47'

Дальній удар Рюдігера перевів на кутовий Орбан, підставивши ногу.

19 червня о 20:05 Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

19 червня о 19:48 Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

45' +2

Після подачі зі штрафного Варга пробив, Ноєр і відбив і Салаї добив, але в атаці перед тим було кілька офсайдів, що і зафіксував лайнсмен.

19 червня о 19:46 Сергій Рип'юк
45'

Дві хвилини додано.

19 червня о 19:45 Сергій Рип'юк
44'

МОМЕНТ!

Мусіала отримав м'яч перед своїм штрафним і пробив поруч з правою дев'яткою!

19 червня о 19:42 Сергій Рип'юк
41'

Небезпечно!

Варга прибіг допомагати захисникам і ледь не зрізав м'яч у свої ворота. Пощастило, що мимо.

19 червня о 19:38 Сергій Рип'юк
37'

Ноєр далеко вийшов, майже в центр, і встиг на поганий пас Міттельштадта.

19 червня о 19:36 Сергій Рип'юк
34'

Гра триває в центрі поля.

31'

Німці позиційно атакують, без гостроти.

19 червня о 19:30 Сергій Рип'юк
28'

Удар Собослаї з меж штрафного заблокували.

19 червня о 19:29 Сергій Рип'юк
27'

Рюдігер фолить.

19 червня о 19:27 Сергій Рип'юк
26'

МОМЕЕЕННТТТ!!!!!

Собослаї бив штрафний з лівого кута штрафного, закрутив прямо у ліву дев'ятку, але Ноєр якимось дивом витягнув з дев'ятки, а угорці добити не зуміли!

19 червня о 19:26 Сергій Рип'юк
23'

Варга отримав попередження за суперечки з арбітром.

19 червня о 19:25 Сергій Рип'юк
22'

ГГГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!

Після пасу справа Мусіала з лінії штрафного віддав Гюндогану на ворота, той не обробив відразу, здавалося, що втратив, але пробіг відбирати м'яч в Орбана, зробив це і проштовхнув трохи назад на Мусіалу, котрий метрів з 5 пробив на силу - м'яч від коліна Фіоли влетів під перекладину воріт, Гулачі, котрий вже лежав на газоні!

19 червня о 19:20 Сергій Рип'юк
18'

Небезпечно!

Хаверц в дотик віддавав на вихід Гюндогану, але той не зумів зупинити м'яч!

19 червня о 19:19 Сергій Рип'юк
15'

Німці з м'ячем, трохи заспокоїлася гра.

19 червня о 19:13 Сергій Рип'юк
12'

Небезпечно!

Андріх пробив з льоту і захисник головою вибив м'яч, що летів у площину!

19 червня о 19:12 Сергій Рип'юк
11'

МОМЕНТ!

Хаверц після закидання поставив корпус, відтер Орбана як школяра і пробивав з кількох метрів - Гулачі врятував!

19 червня о 19:08 Сергій Рип'юк
8'

Кроос постелився в шикарному підкаті в центрі поля і відібрав м'яч.

19 червня о 19:07 Сергій Рип'юк
7'

Небезпечно!

Угорці розіграли кутовий, двічі подавали, німці відбивалися, але третім темпом Болла бив справа з гострого кута і м'яч зрикошетив знову на кутовий.

19 червня о 19:05 Сергій Рип'юк
5'

Хаверц змістився справа в центр і пробив. В Ярмоленка таке виходить набагато краще.

19 червня о 19:04 Сергій Рип'юк
3'

Німці з м'ячем, але угорці показують, що не збираються відсиджуватися в захисті.

19 червня о 19:01 Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

19 червня о 0:37 Олександр Снітко

У середу, 19 червня, відбудеться поєдинок 2-го туру групового етапу Євро-2024 у групі А, у якому гратимуть національні збірні Німеччини та Угорщини. Матч пройде у Штутгарті на стадіоні «Арена Штутгарт», гра розпочнеться о 19:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У стартовому поєдинку на турнірі команда Німеччини впевнено розібралася із Шотландією з рахунком 5:1. Угорці у своєму першому матчі програли Швейцарії - 1:3. Суперники раніше провели 36 очних дуелей і перевага німців не така вже й велика - 13 перемог проти 11, різниця м'ячів 73-65. Попереднє протистояння команд відбулося у Лізі націй сезону 2022/2023. У Будапешті було зафіксовано нічию з рахунком 1:1, а у гостьовому поєдинку угорці обіграли Бундестім - 1:0.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Німеччина - Угорщина.