Заміни у Франції: Жиру та Фофана замість Мбаппе та Грізманна.

17 червня о 23:46 Юрій Остроумов
87'

Буде вимушена заміна Мбаппе.

85'

У матчі павза - у Мбаппе не все гаразд з носом. З нього тече кров, лікарі біля нього.

17 червня о 23:45 Юрій Остроумов
85'

Вебер мав шанс, аби взламати оборону Франції, але його забракло швидкості.

17 червня о 23:44 Юрій Остроумов
84'

Попереджений Лаймер. За порущення правил проти Мбаппе.

17 червня о 23:43 Юрій Остроумов
84'

Пішов крос зі штрафного, на який Камавінга відгукнувся швидше за всіх - французи відбилися.

17 червня о 23:42 Юрій Остроумов
83'

Штрафний для Австрії. До воріт Меньяна не менше 30 метрів.

82'

Перспективна атака французів зійшла нанівець через поганий пас від Коло Муані.

17 червня о 23:38 Юрій Остроумов
79'

Попереджений Баумгартнер. Грубо врізався у Меньяна. Добре, що без пошкодження голкіпера.

17 червня о 23:37 Юрій Остроумов
78'

Австрійці організовано тиснуть на захисну лінію Франції.

76'

Коло Муані мав можливість, аби показати свої швидкісні якості, але сфолив у нападі.

17 червня о 23:32 Юрій Остроумов
73'

Тюрам відзначився дуже поганим ударом по воротам Австрії - м'яч пішов кудись високо та невлучно.

17 червня о 23:31 Юрій Остроумов
71'

Заміни у Франції: Коло Муані та Камавінга замість Дембеле та Рабьо.

17 червня о 23:26 Юрій Остроумов
68'

Французи значно додали.

67'

МОМЕНТ! Грізманн дивом не замкнув простріл з лівого фланга. У продовження захист Австрії заблокував спробу удара у виконанні Кунде.

17 червня о 23:23 Юрій Остроумов
64'

Володіння м'ячем паритетне - 50% на 50%.

62'

Австрійці більше контролюють м'яч та тиснуть на захист французів, які змушені грати від оборони.

17 червня о 23:19 Юрій Остроумов
59'

Заміни у Австрії: Арнаутович, Траунер та Віммер замість Грегорича, Вебера та Грілліча.

17 червня о 23:16 Юрій Остроумов
57'

Гравці Австрії виконали серію з трьох кутових поспіль. Без завершення та без загострення.

17 червня о 23:15 Юрій Остроумов
56'

Попереджений Дембеле.

53'

Ні, команди все ж намагаються темп тримати.

17 червня о 23:12 Юрій Остроумов
51'

Здається, що швидкості стали трошки меншими.

17 червня о 23:09 Юрій Остроумов
49'

Грізманн повернувся на поле. Його голова з пов'язкою - тепер він помітна фігура. Втім, пов'язка за декілька секунд злетіла з голови Антуана.

17 червня о 23:08 Юрій Остроумов
48'

Пош б'є здалеку - м'яч летить вище воріт.

17 червня о 23:07 Юрій Остроумов
46'

Вебер викинув Грізманна у рекламний щит - француз отримав розсічення лоба.

17 червня о 23:05 Юрій Остроумов

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

Цифри першого тайму

17 червня о 22:47 Юрій Остроумов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

45'

Додано одну хвилину.

44'

За французами ігрова перевага - м'яч у них під контролем.

17 червня о 22:44 Юрій Остроумов
42'

Забітцер навісив з кута поля на Дансо, але той акцентовано не пробив.

40'

Австрійці здійснюють спроби атакувати.

17 червня о 22:40 Юрій Остроумов
38'

ГООООЛ! Вебер, автогол!!!! 0:1!!!! Вебер зрізав м'яч у ворота своєї команди після прострілу у виконання Дембеле.

17 червня о 22:39 Юрій Остроумов
36'

МОМЕНТ! Забітцер скинув м'яч на Баумгартнера, але той не зміг пробити повз Меньяна, хоча мав для цього можливість. Його ніхто не заважав цього зробити.

17 червня о 22:37 Юрій Остроумов
35'

Австрійці провели швидку контратаку, але без завершального удара. Втім, випад був перспективний.

17 червня о 22:36 Юрій Остроумов
34'

Попереджений Мвене. За фол против Дембеле.

17 червня о 22:35 Юрій Остроумов
33'

МОМЕНТ! Лаймер з рикошетом потурбував з гострого кута Меньяна.

17 червня о 22:33 Юрій Остроумов
31'

Гра відновилася.

30'

Павза - лежить Тюрам.

17 червня о 22:32 Юрій Остроумов
30'

Австрійці достатньо організовано гасять всі намагання французів, та самі грають у свою гру.

17 червня о 22:30 Юрій Остроумов
28'

Гравці команди Франції намагаються домінувати, не дозволяючи цього суперникам.

17 червня о 22:28 Юрій Остроумов
25'

Якщо коротко: гра майже рівна. На боці французів лише невелика територіальна перевага.

17 червня о 22:27 Юрій Остроумов
23'

Після навісу з кута поля на виході впевнено зіграв Меньян.

17 червня о 22:23 Юрій Остроумов
19'

Грізманн навісив з кутового. М'яч пішов по головам декількох гравців та був вибитий подалі від ворот Пенца.

17 червня о 22:21 Юрій Остроумов
19'

Австрійський захист блокує спробу удара у виконання Грізманна.

17 червня о 22:20 Юрій Остроумов
17'

Грізманн зі штрафного виконав навіс точно до рук Пенца.

17 червня о 22:19 Юрій Остроумов
16'

Попереджений Вебер. За грубу гру против Дембеле. Буду небезпечний штрафний для Франції.

17 червня о 22:17 Юрій Остроумов
14'

Французи намагаються відсунути події подалі від своїх воріт, бо альпійці діють достатньо активно.

17 червня о 22:16 Юрій Остроумов
11'

Меньян забирає м'яч до рук під час спроби австрійців дістатися до його воріт.

17 червня о 22:12 Юрій Остроумов
9'

М'яч у Пенца після навісу з кута поля.

17 червня о 22:11 Юрій Остроумов
8'

МОМЕНТ! Мбаппе з лівого флангу вийшов на ударну позицію та сильно пробив у ближній кут - Пенц відбиває м'яч на кутовий.

17 червня о 22:09 Юрій Остроумов
6'

Другий навіс від Грізманна зі штрафного до воріт Австрії - Дансо перший на м'ячі.

17 червня о 22:08 Юрій Остроумов
5'

М'яч у французів. Гравці Австрії у захисті.

17 червня о 22:06 Юрій Остроумов
3'

Грізманн зі штрафного виконав крос у район 11-метрової позначки - захист австрійців зіграв надійно.

17 червня о 22:03 Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

17 червня о 22:02 Юрій Остроумов

Пролунали гімни країн, збірні яких зійдуться на полі. До початку матчу все готове.

17 червня о 21:51 Юрій Остроумов

Стали відомі стартові склади команд на поєдинок.

17 червня о 0:39 Юрій Остроумов

У понеділок, 17 червня, відбудеться матч 1-го туру чемпіонату Європи 2024 у групі D, у якому взаємини з'ясують команди Австрії та Франції.

Поєдинок відбудеться в Дюссельдорфі на «Дюссельдорф Арені». Початок - о 22:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Австрія і Франція на рівні національних збірних зіграли 25 матчів, в яких альпійці здобули 9 перемог, 3 зустрічі завершилися внічию і 13 разів вигравали французи.

У фінальних турнірах чемпіонатів Європи суперники ще не зустрічалися. Зате у відборі на Євро вони провели 2 поєдинки. Причому було це в найпершому турнірі чемпіонату Європи 1960 року. Франція виграла тоді обидва матчі - вдома 5:2, у гостях 4:2.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Австрія - Франція.