Голи: Бастоні, 11, Барелла, 16 - Байрамі, 1

Попередження: Пеллегріні, 21, Калафіорі, 51 - Броя, 52, Ходжа, 74

Італія: Доннарумма - Дімарко (Дарміан, 82), Калафіорі, Бастоні, Ді Лоренцо - Барелла (Фолоруншо, 90+2), Жоржиньо - К'єза (Камб'язо, 77), Пеллегріні (Крістанте, 77), Фраттезі - Скамакка (Ретегі, 82).

Запасні: Вікаріо, Мерет, Буонджорно, Гатті, Распадорі, Белланова, Манчіні, Дзакканьї, Фаджолі, Ель-Шаараві.

Албанія: Стракоша - Мітай, Аєті, Джимсіті, Хісай - Байрамі (Мучі, 86), Рамадані, Аслані - Сефері (Лячі, 69), Броя (Манай, 77), Асані (Ходжа, 68).

Запасні: Е. Беріша, Кастраті, Балью, Г'ясуля, Міхай, М. Беріша, Ісмайлі, Даку, Абраші, Кумбула, Алії.

Арбітр: Фелікс Цваєр (Берлін, Німеччина).

Стадіон: «Зігналь Ідуна Парк» (Дортмунд, Німеччина).

15 червня о 23:55 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90' +5

Ходжа отримав закидання до лівого флангу штрафного, після чого відкинув на Мітая, а той подав над воротами.

15 червня о 23:51 Олександр Снітко
90' +2

Фолоруншо вийшов замість Барелли.

15 червня о 23:50 Олександр Снітко
90'

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, чотири хвилини.

90'

МОМЕНТ! Манай отримав закидання до правого флангу штрафного з власної половини, після чого перекинув над Доннаруммою, але той спиною не пустив м'яч у ворота.

15 червня о 23:46 Олександр Снітко
86'

Байрамі поміняли на Мучі.

15 червня о 23:42 Олександр Снітко
83'

Дімарко поміняли на Дарміана.

82'

Скамакку замінили на Ретегі.

15 червня о 23:39 Олександр Снітко
79'

МОМЕНТ! Завершення контратаки через лівий фланг дальнім ударом забрав Стракоша.

15 червня о 23:37 Олександр Снітко
77'

Камб'язо дограватиме замість К'єзи.

15 червня о 23:36 Олександр Снітко
77'

Пеллегріні замінили на Крістанте.

77'

Манай вийшов замість Брої.

15 червня о 23:34 Олександр Снітко
74'

Ходжа просто вдарив Фраттезі, коли той віддав передачу назад на правому фланзі оборони.

15 червня о 23:33 Олександр Снітко
73'

Албанія намагається вийти з-під тиску на власній половині.

15 червня о 23:31 Олександр Снітко
71'

Бастоні помилився на відскоку на правому фланзі оборони, але Байрамі до м'яча не пустив.

15 червня о 23:28 Олександр Снітко
69'

Лячі гратиме замість Сефері.

68'

Асані замінили на Ходжу.

15 червня о 23:25 Олександр Снітко
66'

К'єза в боротьбі проти Міхая на правому фланзі заробив кутовий.

15 червня о 23:24 Олександр Снітко
64'

К'єза з правого флангу зіграв на Бареллу в пів коло перед штрафним, то й дотик перевів на Фраттезі всередину, але той біля лицьової тільки підняв м'яч над воротами.

15 червня о 23:23 Олександр Снітко
62'

Домінує на м'ячі Італія цими хвилинами.

15 червня о 23:19 Олександр Снітко
60'

МОМЕНТ! Залишив на правому фланзі штрафного м'яч Скаммака, після чого партнер недокрутив у дальню дев'ятку.

15 червня о 23:18 Олександр Снітко
58'

Хісай у аут змахнув головою закидання на хід Дімарко до лівого флангу.

15 червня о 23:16 Олександр Снітко
56'

Фраттезі в центрі штрафного з офсайду намагався пробити, але влучив у Стракошу.

15 червня о 23:15 Олександр Снітко
54'

Італія намагається відвести м'яч подалі від власних воріт.

15 червня о 23:12 Олександр Снітко
52'

Аслані прибив Бастоні в стінці влучанням м'яча в голову.

15 червня о 23:11 Олександр Снітко
51'

Броя теж попереджений, але за розмови.

15 червня о 23:10 Олександр Снітко
51'

Калафіорі отримав жовту за фол проти Брої на правому фланзі оборони, у якого й м'яча не було.

15 червня о 23:09 Олександр Снітко
49'

Скамакка спиною до воріт віддав на Фраттезі до правого флангу штрафного, але того до м'яча не пропустили.

15 червня о 23:08 Олександр Снітко
47'

Італія продовжує атакувати й після перерви.

15 червня о 23:04 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

15 червня о 22:49 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

15 червня о 22:48 Олександр Снітко
45' +2

МОМЕНТ! Пеллегріні в падінні головою в центрі штрафного замикав подачу з правого флангу від К'єзи, але не влучив у падінні в дальній кут.

15 червня о 22:47 Олександр Снітко
45'

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме три хвилини.

15 червня о 22:45 Олександр Снітко
44'

Асані змістився з правого флангу з дальнім ударом над воротами.

15 червня о 22:43 Олександр Снітко
42'

Невдале закидання до правого флангу на хід Хісаю пішло з глибини.

15 червня о 22:41 Олександр Снітко
40'

МОМЕНТ! Скидання до правого флангу штрафного з центру від Пеллегріні завершилось ударом із гострого кута від Скамакки в Стракошу.

15 червня о 22:40 Олександр Снітко
38'

Простріл Дімарко з лівого флангу в аут вибив Джимсіті.

15 червня о 22:38 Олександр Снітко
36'

К'єза з пошкодженням посидів на газоні, але вже підвівся.

15 червня о 22:35 Олександр Снітко
33'

ШТАНГА! Фраттезі отримав передачу на правий фланг штрафного від Скамакки, після чого перекинув воротаря, але влучив у ближній каркас воріт.

15 червня о 22:32 Олександр Снітко
31'

К'єза обійшов на правому фланзі атаки підкат Сефері, але той схопив його за ногу. Хоч так.

15 червня о 22:30 Олександр Снітко
29'

Ді Лоренцо не випустив до лівого флангу контратаки Сефері.

15 червня о 22:29 Олександр Снітко
27'

Албанці намагаються демонструвати, що контролюють ситуацію в себе на половині. Але тільки намагаються.

15 червня о 22:27 Олександр Снітко
25'

Італійці намагаються заколисати суперників у позиційній атаці.

15 червня о 22:26 Олександр Снітко
23'

Албанія намагається атакувати.

15 червня о 22:22 Олександр Снітко
21'

Пеллегріні підкатом на правому фланзі оборони зупинив Брою.

20'

Простріл К'єзи на кутовий заблокував захисник.

15 червня о 22:19 Олександр Снітко
18'

Фраттезі невдало зіграв до правого флангу штрафного на хід К'єзі.

15 червня о 22:18 Олександр Снітко
16'

ГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Скамакка на правому фланзі штрафного спочатку намагався п'ятою зіграти на Фраттезі - не пустили, пробити з відскоку - не дали, але наступний відскок пішов ліворуч на Асані, який вибив точно на ногу Бареллі, а той зльоту поклав у лівий кут.

15 червня о 22:17 Олександр Снітко
16'

Дімарко другим дотиком із закидання до лівого флангу прострілював на Скамакку, але захисники прочитали.

15 червня о 22:15 Олександр Снітко
14'

Ді Лоренцо невдало запустив переведення на хід Дімарко на лівий фланг.

15 червня о 22:14 Олександр Снітко
13'

Італія продовжує чинити тиск на чужій половині.

15 червня о 22:12 Олександр Снітко
11'

ГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Розіграли кутовий на лівому фланзі під подачу Пеллегріні, а той закрутив на дальню на голову Бастоні.

15 червня о 22:11 Олександр Снітко
10'

Хісай на кутовий блокував удар Дімарко з лівого флангу штрафного.

15 червня о 22:10 Олександр Снітко
9'

Джимсіті невдало пробив із прострілу з лівого флангу до центру штрафного.

15 червня о 22:09 Олександр Снітко
8'

Асані з правого флангу штрафного пробивав у дальній, стався рикошет, і Ді Лоренцо біля лівої стійки перевів на кутовий.

15 червня о 22:08 Олександр Снітко
7'

Не розібрались італійці з передачею з правого флангу від Ді Лоренцо.

15 червня о 22:07 Олександр Снітко
6'

К'єза отримав закидання до правого флангу штрафного, після чого крутив у дальній, але захисники блокували.

15 червня о 22:05 Олександр Снітко
4'

Італія кидається рятувати ситуацію, яка раптово стала дуже гарячою.

15 червня о 22:04 Олександр Снітко
2'

МОМЕНТ! Простріл із правого флангу від К'єзи дійшов до центру штрафного, де Пеллегріні бив у дотик, але поцілив повз ближню дев'ятку.

15 червня о 22:02 Олександр Снітко
1'

ГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛ! ГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Дімарко кинув аут із лівого флангу оборони до штрафного на Бастоні, але м'яч перехопив Байрамі й вгатив у ближню дев'ятку!

15 червня о 22:01 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

15 червня о 21:11 Олександр Снітко
15 червня о 21:10 Олександр Снітко
15 червня о 21:09 Олександр Снітко

У суботу, 15-го червня, відбудеться поєдинок 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2024 у рамках групи B, у якому змагатимуться Італія та Албанія. Матч пройде в Дортмунді (Німеччина), на полі стадіону «Зігналь Ідуна Парк», початок о 22:00.

«Скуадра Адзурра» підходить до турніру в неоднозначному стані. Із кваліфікації Італія напряму пройшла за результатом суддівської помилки в останній грі проти України, тоді як її товариські матчі перед Євро узагалі краще було не дивитись. Із іншого боку - це міг бути такий план у Лучано Спаллетті, оскільки суперники по групі і без того все, що треба, про Італію знають. А ось про Албанію до старту турніру не знає ніхто, і в цьому її сила.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Італія - Албанія.