Угорщина – Швейцарія – 1:3. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2024

Євро-2024. Група А. 1-й тур

Угорщина - Швейцарія - 1:3

Варга, 66 - Дуа, 12, Айбішер, 45, Емболо, 90+3

Салаї, 69, Фіола, 87 - Відмар, 5, Фройлер, 59

Угорщина: Гулачі - Ланг (Болла, 46), Орбан, Фіола, Салаї (Дардаї, 79), Керкез (Адам, 79), Надь (Кляйнхайслер, 67), Собослаї, Саллаї, Шефер, Варга.

Швейцарія: Зоммер - Відмер (Стергіу, 68), Аканжи, Шер, Родрігес, Фройлер (Сієрро, 86), Джака, Айбішер, Ндоє (Рідер, 86), Дуа (Амдуні, 68), Варгас (Емболо, 74).

Арбітр: Славко Вінціч (Словенія).

Стадіон: «Райн Енергі» (Кельн).

15 червня о 17:55 Юрій Остроумов

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО

15 червня о 17:53 Юрій Остроумов
90' +5

Небезпечний контрвипад швейцарців, але без завершення.

15 червня о 17:51 Юрій Остроумов
90' +3

ГОООЛ! Емболо! 1:3!!!! Емболо перекинув м'яч через Гулачі, який вийшов трошки вперед з воріт.

15 червня о 17:50 Юрій Остроумов
90' +1

МОМЕНТ! Швейцарці провели стрімку контратаку, але без завершення. У Рідера завершилося поле та він не зміг виконати влучний завершальний удар.

15 червня о 17:48 Юрій Остроумов
90'

Додано 5 хвилин.

90'

Ще один корнер для швейцарців. Без завершення.

15 червня о 17:47 Юрій Остроумов
89'

Кутовий для Швейцарії. Гулачі врятував після удара від Джакі.

15 червня о 17:45 Юрій Остроумов
87'

Попереджений Фіола. Фол у захисті, при цьому навмисний.

15 червня о 17:44 Юрій Остроумов
86'

Заміни у Швейцарії: Рідер та Сієрро замість Ндоє та Фройлера.

15 червня о 17:41 Юрій Остроумов
83'

МОМЕНТ! Ндоє виявився на ударній позиції, але під тиском захисника пробити влучно не зміг.

15 червня о 17:37 Юрій Остроумов
79'

Заміни у Угорщини: Дардаї та Адам замість Керкеза та Салаї.

15 червня о 17:36 Юрій Остроумов
77'

Стає багато боротьби та фолів. Іноді такі дії гравців нічим серйозним не викликані, а лише азартом та емоціями.

15 червня о 17:32 Юрій Остроумов
74'

Заміна у Швейцарії: Емболо замість Варгаса.

72'

Обидві команди починають гру на високих швидкостях.

15 червня о 17:30 Юрій Остроумов
69'

Попереджений Салаї.

15 червня о 17:27 Юрій Остроумов
68'

Заміни у Швейцарії: Амдуні та Стергіу замість Дуа і Відмера.

15 червня о 17:26 Юрій Остроумов
67'

Заміна у Угорщини: Кляйнхайслер замість Надя.

15 червня о 17:23 Юрій Остроумов
66'

ГОООООЛ! Варга!!!! 1:2!!! Угорці провели швидку атаку - Варга завершив її влучним ударом головою після того, як зміг звільнитися від опіки Айбішера.

15 червня о 17:22 Юрій Остроумов
63'

МОМЕНТ! Варга не влучає головою у площину воріт після ідеального кросу з лівого флангу.

15 червня о 17:20 Юрій Остроумов
62'

Угорці втрачають супермомент. Варга у нападі сфолив против Родрігеса, а міг вибігти на рандеву із Зоммером та отримати супершанс для взяття воріт.

15 червня о 17:17 Юрій Остроумов
59'

Попереджений Фройлер. Зіграв грубо на своїй половині поля.

15 червня о 17:16 Юрій Остроумов
59'

Ндое зважився на удар здалеку - вийшло не дуже класно та м'яч пішов вище за ціль.

15 червня о 17:15 Юрій Остроумов
58'

Стандарт угорці розіграли, а згодом втратили м'яч.

57'

Штрафний для угорців. Навіс від Собослаї приносить кутовий.

15 червня о 17:12 Юрій Остроумов
54'

МОМЕНТ! Гулачі зупиняє м'яч після удара Варгаса з меж штрафної площини. Небезпечно, в цілому.

15 червня о 17:08 Юрій Остроумов
51'

М'яч та територія у гравців команди Угорщини. Швейцарці намагаються контратакувати.

15 червня о 17:06 Юрій Остроумов
49'

Корнер розіграний без загострення.

48'

МОМЕНТ! Гулачі відбив м'яч на кутовий після удара від Дуа. Було влучно, але голкіпер ситуацію контролював.

15 червня о 17:04 Юрій Остроумов
46'

Заміна у Угорщини: Болла замість Ланга.

15 червня о 17:03 Юрій Остроумов

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

15 червня о 16:47 Юрій Остроумов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

45'

Додано дві хвилини.

15 червня о 16:45 Юрій Остроумов
45'

ГОООООЛ! Айбішер! 0:2!!!! Айбішер ідеально пробив з-за меж штрафного майданчика влучно у правий нижний кут.

44'

Швейцарці додали під завісу першого тайму.

15 червня о 16:42 Юрій Остроумов
42'

Швидкий контрвипад Швейцарії - від Дуа з правого флангу пішов крос без адресата.

15 червня о 16:41 Юрій Остроумов
40'

МОМЕНТ! Собослаї виконав навіс зі штрафного до 11-метрової позначки - там Орбан не зміг акцентовано пробити головою та м'яч став здобичу Зоммера.

15 червня о 16:40 Юрій Остроумов
38'

Втім, угорці продовжують тиснути та моментами їм вдається диктувати свої ігрові умови.

15 червня о 16:39 Юрій Остроумов
36'

Швейцарці намагаються погасити спроби угорців досягти переваги та встановити своє домінування у грі.

15 червня о 16:34 Юрій Остроумов
33'

Штрафний для Угорщини. Собослаї виконав довгий навіс у штрафну площину швейцарців - далі без продовження із завершенням та м'яч дійшов до Зоммера.

15 червня о 16:31 Юрій Остроумов
31'

Кутовий для Угорщини. Втім, розіграш відбувся дуже невдало - як наслідок, сталася втрата м'яча.

15 червня о 16:29 Юрій Остроумов
29'

Угорці блокують спробу удара у виконанні Шера.

15 червня о 16:26 Юрій Остроумов
26'

По трошку угорцям вдалося перехопити ініціативу, але швидкості у них невисокі. Швейцарці у відповідь також не поспішають.

15 червня о 16:25 Юрій Остроумов
23'

Угорці намагаються прийти до тями після пропущенного гола та моменту Варгаса.

15 червня о 16:22 Юрій Остроумов
20'

МОМЕНТ! Варгас пробачає угорців, завершуючи випад сильним удар з 10 метрів у плече голкіпера Гулачі.

15 червня о 16:18 Юрій Остроумов
16'

Кутовий для швейцарців. Розіграш без завершення. Лише гравці Швейцарії зберегли м'яч у себе та продовжують атаку.

15 червня о 16:13 Юрій Остроумов
12'

ГООООЛ!!!! Дуа забиває! 0:1!!!!! Втім, помічник арбітра фіксує офсайд, але є ВАР - взяття воріт зафіксовано. Айбішер віддав точний пас Дуа по центру і той при завершенні не схибив.

UEFA
15 червня о 16:10 Юрій Остроумов
10'

Удар від Саллаї з-за меж штрафного майданчика швейцарців - дуже невлучно.

15 червня о 16:09 Юрій Остроумов
8'

М'яч переважно у центрі поля. Суперники ведуть боротьбу за ініціативу.

15 червня о 16:05 Юрій Остроумов
5'

Попереджений Відмар. За грубий підкат перед штрафною угорців.

15 червня о 16:04 Юрій Остроумов
2'

МОМЕНТ! Айбішер мав можливість виконати прицільний удар з меж штрафного майданчика, але перед цим опинився у положені поза грою.

15 червня о 16:00 Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

15 червня о 15:58 Юрій Остроумов

Пролунали гімни Швейцарії та Угорщини. Для початку матча все готове.

15 червня о 15:46 Юрій Остроумов

Відомі склади, в яких команди розпочнуть поєдинок у Кельні.

15 червня о 15:43 Юрій Остроумов

У суботу, 15-го червня, відбудеться поєдинок 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2024 у рамках групи A, у якому змагатимуться Угорщина і Швейцарія. Матч пройде в Кельні (Німеччина), на полі стадіону «Райн Енергі», початок о 16:00.

У першій групі на Євро фаворит очевидний - Німеччина, тоді як за друге і третє місце очікується запекла боротьба. Але є ризик випасти з неї вже на старті - для цього достатньо просто програти першу зустріч на турнірі. Угорщина і Шотландія не для того їхали на чемпіонат, щоб оступитись уже під час першої спроби.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Угорщина - Швейцарія.