ГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Удар на відскоку ліворуч був Перішич і прострілив на порожні для Петковича.

80'

УДАР У ЛІВИЙ КУТ ІЗ ПЕНАЛЬТІ ВІД ПЕТКОВИЧА ВИТЯГНУВ СІМОН!

15 червня о 20:40 Олександр Снітко
78'

ПЕНАЛЬТІ! Помилка Сімона з передачею із власного штрафного завершилась відскоком від Маєра на Петковича перед воротами, після чого того збив Родрі.

15 червня о 20:37 Олександр Снітко
75'

Сімон на ближній перехопив подачу з лівого флангу від Перішича.

15 червня о 20:33 Олександр Снітко
72'

Крамарича замінили на Петковича.

71'

Пас із лівого флангу до штрафного від Перішича був невдалим.

15 червня о 20:30 Олександр Снітко
69'

Іспанці утримують м'яч у центрі поля.

67'

Морату замінили на Оярсабаля.

15 червня о 20:29 Олександр Снітко
67'

Вільямса поміняли на Меріно.

15 червня о 20:27 Олександр Снітко
65'

Сучич вийшов замість Ковачича.

15 червня о 20:26 Олександр Снітко
65'

Маріо Пашалич вийшов замість Модрича.

15 червня о 20:22 Олександр Снітко
61'

Навіс від Крамарича з правого флангу на дальній грудьми скинув на Сімона Карвахаль.

15 червня о 20:21 Олександр Снітко
59'

Ольмо дограватиме замість Педрі.

15 червня о 20:17 Олександр Снітко
56'

Перішич вийшов замість Будіміра.

55'

МОМЕНТ! Будімір у воротарському продовжив на дальню простріл із лівого флангу штрафного, але партнер не переграв захисника, який стояв на лінії воріт.

15 червня о 20:15 Олександр Снітко
53'

МОМЕНТ! Ямал із лівого флангу штрафного прострілив на ближню стійку, де Мората стегном спрямував м'яч повз дальній каркас воріт.

15 червня о 20:14 Олександр Снітко
52'

МОМЕНТ! Лівакович витягнув мертвий удар Ямала в дальній кут на завершення передачі Педрі до правого флангу штрафного під час контратаки.

15 червня о 20:12 Олександр Снітко
51'

Без реакції арбітра відбулось падіння Перішича на лівому фланзі штрафного.

15 червня о 20:11 Олександр Снітко
49'

Команди почали рубати один одного в центрі поля.

15 червня о 20:09 Олександр Снітко
47'

Таки з Перішичем Далич вирішив почекати.

15 червня о 20:08 Олександр Снітко
46'

Перішич з'явився замість Крамарича.

15 червня о 20:06 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

15 червня о 19:50 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

15 червня о 19:49 Олександр Снітко
45' +2

ГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Кутовий на правому фланзі завершився розіграшем під подачу Ямала, яку перед воротарським замкнув Карвахаль.

15 червня о 19:48 Олександр Снітко
45' +2

Понграчич вибив на кутовий простріл від Вільямса з правого флангу штрафного.

15 червня о 19:47 Олександр Снітко
45' +1

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, дві хвилини.

15 червня о 19:46 Олександр Снітко
45'

Крамарич потужно пробив із зони перед штрафним повз ліву дев'ятку.

15 червня о 19:45 Олександр Снітко
43'

Лівакович перехопив на ближній стійці подачу з лівого флангу від Кукурельї.

15 червня о 19:43 Олександр Снітко
41'

МОМЕНТ! Будімір не встиг на дальній стійці підставити ногу перед порожніми воротами під простріл у дотик від Гвардіола.

15 червня о 19:40 Олександр Снітко
38'

Прилетіло по голові м'ячем Педрі від Ковачича в центрі поля.

15 червня о 19:37 Олександр Снітко
36'

Ле Норман головою пробив на завершення подачі кутового з лівого флангу від Вільямса, але спрямував м'яч над воротами.

15 червня о 19:36 Олександр Снітко
34'

МОМЕНТИ! Удар із лівого флангу штрафного в дальній кут від Брозвича Сімон парирував на Маєра на дальньому куті воротарського, але той на добиванні пробив у сітку із зовнішнього боку.

15 червня о 19:34 Олександр Снітко
32'

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Педрі з правого флангу продовжив передачу до пів кола перед штрафним на Руїса, той розкрутився, і пробив у правий нижній.

15 червня о 19:32 Олександр Снітко
30'

МОМЕНТ! Ковачичу дали через центр зайти до штрафного й пробити в правий кут, але Сімон зреагував.

15 червня о 19:30 Олександр Снітко
29'

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛ! Провалили центр захисту хорвати, і туди з центрального кола запустив м'яч Руїс, а Мората завершив у штрафному.

15 червня о 19:29 Олександр Снітко
27'

Підсушують гру хорвати, як тільки можуть.

15 червня о 19:26 Олександр Снітко
25'

Узагалі без вогню на полі цими хвилинами.

15 червня о 19:25 Олександр Снітко
23'

Невдала спроба Будіміра головою пробити з подачі з правого флангу до центру штрафного.

15 червня о 19:23 Олександр Снітко
21'

Сімон перехопив передачу на хід Будіміру з глибини до центру штрафного.

15 червня о 19:21 Олександр Снітко
19'

Контроль м'яча від Хорватії на власній половині.

15 червня о 19:18 Олександр Снітко
17'

Маєра збив на лівому фланзі оборони Кукурелья.

15 червня о 19:16 Олександр Снітко
15'

Просто копнув м'яч носком на правому фланзі штрафного в бік воріт Ямал.

15 червня о 19:15 Олександр Снітко
14'

Гвардіол програв Карвахалю закидання до лівого флангу атаки.

15 червня о 19:13 Олександр Снітко
12'

Фол Ямала біля чужого штрафного проти Ковачича.

15 червня о 19:11 Олександр Снітко
10'

Фол Шутала проти Морати перед власним штрафним.

15 червня о 19:10 Олександр Снітко
9'

Іспанці поступово вмикають пресинг на чужій половині.

15 червня о 19:08 Олександр Снітко
7'

МОМЕНТ! Лівакович біля ближньої стійки забрав дальній удар Морати з правого флангу.

15 червня о 19:07 Олександр Снітко
6'

Шутало не пустив Вільямса до м'яча під час закидання до лівого флангу штрафного.

15 червня о 19:06 Олександр Снітко
5'

У зоні перед штрафним Руїс грав на хід Мораті, замість удару, але спрямував м'яч до воротаря.

15 червня о 19:04 Олександр Снітко
3'

Лівакович на виході до лівого флангу штрафного перехопив закидання на Морату від Ле Нормана.

15 червня о 19:02 Олександр Снітко
1'

Контроль м'яча від іспанців на початку матчу.

15 червня о 19:01 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

15 червня о 18:16 Олександр Снітко
15 червня о 18:15 Олександр Снітко
14 червня о 13:53 Юрій Остроумов

У суботу, 15 червня, відбудеться стартовий матч чемпіонату Європи 2024 року в групі В, яку по праву називають групою смерті, адже в ній зібрані грізні й амбітні збірні Іспанії, Хорватії та Італії, а також Албанія, яка приєдналася до них.

У першій грі кампанії відносини між собою з'ясують команди Іспанії та Хорватії. Поєдинок відбудеться в Берліні на «Олімпіаштадіоні». Початок - о 19:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

На фінальних турнірах чемпіонатів Європи збірні Іспанії та Хорватії зустрічалися тричі.

На Євро-2012 вони грали в одній групі. Тоді в матчі, який відбувся в Гданську, з рахунком 1:0 перемогла фурія роха. На Євро-2016 "картаті" взяли реванш - перемогли в матчі групи з рахунком 2:1.

А на Євро-2020 шляхи команд перетнулися в 1/8 фіналу. Основний час приніс нічию 3:3. Іспанці ще на 84-й хвилині вели в рахунку 3:1, але пропустили двічі в основний час, що залишився. А в доданий час голи Морати й Оярсабаля принесли Іспанії перемогу - 5:3.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Іспанія - Хорватія.