Голи: Яремчук, 2, Циганков, 43, Довбик, 49, Судаков, 54

Попередження: Ярмоленко, 73, Конопля, 84

Молдова: Райлян - Рябчук, Посмак (Мудрак, 61), Бабогло, Кречун, Кожокару - Іоніце (Постолакі, 46), Раце (Богачук, 78) - Дамашкан (Каймаков, 46), Ніколаєску (Клещенко, 46), Моцпан (Штине, 46).

Запасні: Чеботарі, Аврам, Мандриченко, Марандич, Кожокарі, С. Плетіке, Ревенко, М. Плетіке.

Україна: Лунін - Миколенко (Зінченко, 30), Матвієнко, Забарний, Конопля - Шапаренко (Маліновський, 78), Судаков, Степаненко (Бражко, 68) - Мудрик (Зубков, 69), Яремчук (Довбик, 46), Циганков (Ярмоленко, 69).

Запасні: Бущан, Трубін, Сваток, Таловєров, Сидорчук, Бондар, Тимчик, Ванат, Михайліченко.

11 червня о 20:55 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

11 червня о 20:54 Олександр Снітко
90' +3

МОМЕНТ! Маліновський зіграв до правого флангу штрафного на Коноплю, а той пробив повз ближню стійку.

11 червня о 20:53 Олександр Снітко
90' +2

До Луніна у воротарський прилетіла подача з лівого флангу від Рябчука.

11 червня о 20:51 Олександр Снітко
90'

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще три хвилини.

11 червня о 20:50 Олександр Снітко
88'

На кутовий Лунін зрізав подачу суперників із правого флангу.

11 червня о 20:47 Олександр Снітко
86'

Кречун фолом зупинив Судакова в центрі поля.

11 червня о 20:45 Олександр Снітко
84'

Конопля зірвав ривок Рябчука лівим флангом атаки.

11 червня о 20:41 Олександр Снітко
80'

Рябчука на правому фланзі оборони збив Конопля.

11 червня о 20:39 Олександр Снітко
78'

Богачука поміняли на Раце.

78'

Шапаренка поміняли на Маліновського.

11 червня о 20:37 Олександр Снітко
76'

МОМЕНТ! Постолакі з правого флангу штрафного бив у дальній кут, але Лунін парирував.

11 червня о 20:34 Олександр Снітко
73'

Ярмоленко кинув м'яч у обличчя Рябчуку.

11 червня о 20:33 Олександр Снітко
71'

Відмашка від Рябчука на лівому фланзі оборони проти Ярмоленка.

11 червня о 20:30 Олександр Снітко
69'

Ярмоленко гратиме замість Циганкова.

11 червня о 20:29 Олександр Снітко
69'

Мудрика поміняли на Зубкова.

68'

Бражко вийшов замість Степаненка.

11 червня о 20:28 Олександр Снітко
66'

Відмовились від контролю м'яча та відійшли в захист.

11 червня о 20:25 Олександр Снітко
63'

Контроль м'яча від Молдови в центрі поля.

11 червня о 20:22 Олександр Снітко
61'

Замість Посмака випустили Мудрака.

11 червня о 20:21 Олександр Снітко
60'

Клещенко вийшов замість Ніколаєску.

11 червня о 20:18 Олександр Снітко
58'

Штине закрутив удар із штрафного на воротами.

56'

Фол Шапаренка перед нашим штрафним проти Каймакова.

11 червня о 20:16 Олександр Снітко
54'

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛ! Стінка Судакова з Довбиком перед чужим штрафним завершилась ударом із правого флангу штрафного в дальній.

11 червня о 20:13 Олександр Снітко
51'

МОМЕНТ! Мудрик завершував передачу Шапаренка до лівого флангу штрафного ударом у дальній, воротар парирував, після чого добивав Конопля, але й це Райлян потягнув.

11 червня о 20:11 Олександр Снітко
49'

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Передачу Судакова до правого флангу штрафного на Довбика форвард завершив під ближню стійку.

11 червня о 20:10 Олександр Снітко
47'

Фол Постолакі в центрі поля проти Степаненка.

11 червня о 20:09 Олександр Снітко
46'

Дамашкана поміняли на Каймакова.

11 червня о 20:08 Олександр Снітко
46'

Іоніце поміняли на Постолакі.

11 червня о 20:07 Олександр Снітко
46'

Замість Моцпана вийшов Штине.

11 червня о 20:06 Олександр Снітко
46'

Яремчука поміняли на Довбика.

11 червня о 20:05 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

11 червня о 19:50 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

11 червня о 19:48 Олександр Снітко
45'

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через дві хвилини.

11 червня о 19:46 Олександр Снітко
43'

ГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Циганков зіграв ліворуч на Судакова, після чого пішов під пас у відповідь до штрафного й пробив у дальній кут.

11 червня о 19:44 Олександр Снітко
40'

Яремчук із правого флангу зіграв у центр на Мудрика, той зупиняв для Циганкова, але партнер уже пробіг.

11 червня о 19:41 Олександр Снітко
38'

Демонструємо пресинг на чужій половині.

11 червня о 19:40 Олександр Снітко
35'

МОМЕНТ! Мудрик на лівому фланзі зіграв у стінку із Судаковим, віддав Яремчуку, той скинув на Шапаренка, а той пробив низом до рук воротаря.

11 червня о 19:36 Олександр Снітко
32'

Мудрик п'ятою не виконав пас до лівого флангу штрафного на Судакова.

11 червня о 19:33 Олександр Снітко
30'

Зінченко вийшов замість Миколенка.

11 червня о 19:32 Олександр Снітко
29'

Миколенко на сьогодні награвся.

11 червня о 19:30 Олександр Снітко
27'

Удар головою від Матвієнка на ближній на завершення подачі кутового з лівого флангу.

11 червня о 19:29 Олександр Снітко
25'

Кречун травмував Миколенка підкатом на правому фланзі оборони.

11 червня о 19:26 Олександр Снітко
23'

Україна контролює м'яч у центрі поля.

11 червня о 19:25 Олександр Снітко
21'

МОМЕНТ! Циганков у центрі штрафного завершував передачу Яремчука з лівого флангу, але пробив над воротами.

11 червня о 19:22 Олександр Снітко
19'

МОМЕНТ! Яремчук завершив контратаку з передачі Циганкова до правого флангу штрафного, але влучив у воротаря на ближній.

11 червня о 19:21 Олександр Снітко
18'

Мудрик залетів до лівого флангу штрафного на швидкості, але чогось заплутався у ногах.

11 червня о 19:20 Олександр Снітко
17'

Посмак головою замикав подачу кутового з правого флангу, але пробив до рук Луніну.

11 червня о 19:18 Олександр Снітко
15'

Степаненко із зони перед штрафним пробив над воротами.

11 червня о 19:16 Олександр Снітко
12'

Моцпан сфолив проти Мудрика на правому фланзі оборони.

11 червня о 19:13 Олександр Снітко
10'

Посмаку розбили обличчя під час його ж фолу проти Циганкова в центрі поля.

11 червня о 19:12 Олександр Снітко
8'

Кожокару з перехоплення на правому фланзі виконав невдалий простріл.

11 червня о 19:09 Олександр Снітко
6'

Невдалий простріл Мудрика з лівого флангу штрафного.

11 червня о 19:08 Олександр Снітко
4'

Моцпана на лівому фланзі атаки збив Миколенко.

11 червня о 19:07 Олександр Снітко
2'

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Матвієнко з центральної лінії головою зіграв уперед, Бабогло пропустив над собою, а Яремчук у нього за спиною розстріляв ворота.

11 червня о 19:04 Олександр Снітко
1'

Україна з м'ячем від початку гри.

11 червня о 19:02 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

11 червня о 18:34 Олександр Снітко
11 червня о 18:02 Олександр Снітко
11 червня о 18:01 Олександр Снітко

У вівторок, 11-го червня, відбудеться товариський матч, у якому змагатимуться Молдова та Україна. Матч пройде в Кишиневі (Молдова), на полі стадіону «Зімбру», початок о 19:00.

Ще один контрольний поєдинок - а потім їдемо на чемпіонат Європи-2024 до Німеччини. Там ми стартуємо грою проти Румунії, тож чому б і не провести зустріч із дуже близькою їй за духом Молдовою. Але не за рівнем гравців, очевидно. Однак Сергію Реброву вже час награвати кістяк на майбутній турнір, оскільки в іграх проти Німеччини (0:0) і Польщі (3:1) ми бачили аж надто багато експериментів.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Молдова - Україна.