Новак та коліно вижили. Джокович знову мало не вилетів із Ролан Гаррос 2024

Лідер рейтингу АТР у важкому матчі 1/8 фіналу виграв у Франсіско Черундоло у 5 сетах

Перший номер рейтингу АТР Новак Джокович (Сербія) вийшов до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату Франції 2024.

У 4-му раунді французького мейджора серб у важкому поєдинку переграв аргентинця Франсіско Черундоло (АТР 27) за 4 години та 40 хвилин.

Ролан Гаррос 2024. 1/8 фіналу

Новак Джокович (Сербія) [1] - Франсіско Черундоло (Аргентина) [23] - 6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3

Це була перша зустріч суперників.

На старті другої партії Новак узяв медичний тайм-аут. Ноле скаржився на проблеми з коліном та звинуватив у цьому організаторів турніру. Джокович заявив супервайзеру, що корт - слизький, його потрібно частіше прибирати, але у відповідь почув відмову. У п'ятому сеті Новак знову впав після того, як послизнувся.

Для Новака ця перемога стала 370-ю на турнірах Grand Slam. Наразі серб є одноосібним лідером за цим показником в історії тенісу.

У чвертьфіналі Ролан Гаррос Джокович зіграє проти переможця зустрічі Тейлор Фрітц - Каспер Рууд.

У минулому раунді Новак також мав проблеми. Тоді серб вирвав перемогу у 5 сетах у Лоренцо Музетті.

Данііл Агарков Sport.ua
По темі:

Теніс | 09 жовтня 2024, 05:17 3

Незважаючи на проблеми, Александр все ж таки пройшов Грікспора в 1/16 фіналу Мастерса