М'яч Мессі, гол та автогол Суареса. Інтер Майамі врятувався у матчі-трилері

У ніч на 2 червня чаплі зіграли внічию з Сент-Луїс Сіті з рахунком 3:3 у MLS

У ніч на 2 червня відбувся матч чергового туру Major League Soccer (MLS) між командами Інтер Майамі та Сент-Луїс Сіті. Гра завершилась із рахунком 3:3.

У «чапель» голи забили Ліонель Мессі (25), Луїс Суарес (45+2), а нічию вирвав на 87-й Жорді Альба. Лівий захисник з Іспанії також відзначився асистами і на Ліонеля, і на Луїса.

У гостей відзначилися Кріс Деркін (15) та Індіана Вассільєв (41). Ще один м'яч у свої ворота оформив Суарес (69).

Український захисник «Інтер Майамі» Сергій Кривцов вийшов на поле з перших хвилин і був замінений у перерві на Райана Сейлора.

Наразі клуб Девіда Бекхема посідає перше місце у таблиці Східної конференції MLS після 18 зіграних поєдинків із 35 очками. Найближчий переслідувач «Цинциннаті» має 33 пункти та 2 гри в запасі.

MLS. 1-2 червня

Інтер Майамі - Сент-Луїс Сіті - 3:3

Голи: Мессі, 25, Суарес, 45+2, Альба, 87 - Деркін, 15, Васільєв, 41, Суарес, 69 (автогол)

ГОЛ! 0:1 Деркін, 15 хв.

ГОЛ! 1:1 Мессі, 25 хв.

ГОЛ! 1:2 Вассільєв, 41 хв.

ГОЛ! 2:2 Суарес, 45+2 хв.

ГОЛ! 2:3 Суарес, 69 хв. (автогол)

ГОЛ! 3:3 Альба, 87 хв.