Екстраліга. Енергія зрівняла рахунок у півфінальній серії

Львів’яни обіграли «Ураган» у четвертому матчі

Сьогодні, 26 травня, відбувся четвертий матч півфінальної серії української футзальної Екстраліги між львівською «Енергією» та івано-франківським «Ураганом».

Львів'яни швидко відкрили рахунок, а невдовзі - подвоїли та не випускали лідерство до завершення зустрічі. У середині першого тайму лідер рейтингу снайперів Екстраліги Артем Фаренюк відіграв один м'яч, але Тарас Кузь одразу зробив дубль. Після перерви «Ураган» знову скоротив відставання до мінімального, а на останніх хвилинах команди обмінялися забитими м'ячами та «Енергія» виграла з рахунком 4:3.

Таким чином, рахунок у півфінальній серії зрівнявся - 2:2. Хто зіграє проти столичного «ХІТа» у фіналі, стане відомо за підсумками п'ятого матчу серії у середу, 29 травня.

Екстраліга, півфінал, матч 4

26 травня

Енергія (Львів) - Ураган (Івано-Франківськ) - 4:3 (3:1). Рахунок у серії - 2:2
Голи: Кузь, 3, Буньо, 8, Кузь, 15, Пелех, 39 - Фаренюк, 14, Масевич, 24, Мик. Грицина, 40.