«Щось пішло не так». НАЗАРЕНКО – про втрату очок у грі з Металістом 1925

Олександр Назаренко прокоментував результат матчу «Металіст 1925» - «Полісся»

Півзахисник житомирського «Полісся» Олександр Назаренко підбив підсумки матчу з харківським «Металістом 1925». «Вовки» пропустили два голи на останніх хвилинах зустрічі і втратили перемогу (3:3).

«Глядачам футбол сподобався. Для нас же, як для команди, що на 90 хвилині вела в рахунку 3:1 - це поразка. Ми не забили багато моментів. Не забиваєш ти, забивають тобі.

Установка була грати агресивно на половині поля суперника, перехоплювати м'ячі там, закінчувати атаки ударами. Усе було добре, але в кінці щось пішло не так.

На полі здавалось, що наша гра, що ми її закрили. Однак наприкінці втратили концентрацію та завчасно розслабилися», - сказав Назаренко.

«Полісся» перед останнім туром УПЛ посідає шосте місце у турнірній таблиці. Новачок елітного дивізіону набрав 47 балів за 29 матчів.

Руслан Травкін Джерело: УПЛ-ТБ