Попередження: Бубанья, 38, Младенович, 39, Мілославльєвич, 68, Костов, 90+4 - Редушко, 46, Стрільчук, 60

Сербія U-17: Йованович - Стоянович, Мілосавльєвич, Роганович, Бубанья - Васілич, Макевич, Костич (Дам'янович, 67) - Младенович (Джорджевич, 71), Цветкович (Премович, 86), Костов.

Україна U-17: Макаренко - Стрільчук, Дігтярь, Третяк, Шелекета - Оліченко (Вакулюк, 64), Драган (Сорока, 46), Люсін (Редушко, 46) - Бондар (Денисов, 64), Степанов, Богданов (Попов, 77).

Запасні: Петренко, Рибак, Данковський, Баршак.

Стадіон: «Тасос Марку» (Паралімні, Кіпр).

20 травня о 19:59 Олександр Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90' +5

МОМЕНТ! Степанову в центрі штрафного залишив м'яч Редушко під час передачі Попова з правого флангу контратаки, але партнер пробив повз праву стійку.

20 травня о 19:56 Олександр Снітко
90' +4

Костов повалив на газон Редушка в центральній зоні на власній половині.

20 травня о 19:53 Олександр Снітко
90' +1

МОМЕНТ! Попов завершив сольне просування до правого флангу штрафного під час контратаки ударом у ближній кут, але воротар парирував і це.

20 травня о 19:52 Олександр Снітко
90'

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще шість хвилин.

20 травня о 19:51 Олександр Снітко
89'

Премович дальнім ударом із лівого флангу низом не влучив у протилежний кут воріт.

20 травня о 19:48 Олександр Снітко
86'

Цветковича замінили на Премовича.

20 травня о 19:46 Олександр Снітко
85'

Стрільчук виконав подачу з лівого флангу на дальню стійку, де Попов скидав на Редушка в центр, але той у дотик пробив повз ліву стійку.

20 травня о 19:42 Олександр Снітко
80'

Степанов зіграв до правого флангу, після чого пішов відкриватись під подачу Попова у відповідь, але той спрямував м'яч не туди.

20 травня о 19:38 Олександр Снітко
77'

На заміну Богданову з'явився Попов.

20 травня о 19:36 Олександр Снітко
74'

МОМЕНТ! Джорджевич із правого флангу штрафного пробив у ближній кут низом, проте не влучив у ворота.

20 травня о 19:33 Олександр Снітко
71'

Замість травмованого Младеновича гратиме Джорджевич.

20 травня о 19:29 Олександр Снітко
68'

Редушко на правому фланзі атаки полетів на газон через стегно Мілославльєвича.

20 травня о 19:28 Олександр Снітко
67'

Дам'янович гратиме замість Костича.

20 травня о 19:26 Олександр Снітко
64'

Оличенка поміняв Вакулюк.

20 травня о 19:25 Олександр Снітко
64'

Бондаря поміняли на Денисова.

20 травня о 19:23 Олександр Снітко
62'

Степанов на лівому фланзі штрафного завершував контратаку прострілом у центр, але захисники вибили на кутовий.

60'

Бубанья на правому фланзі атаки забрав м'яч у Стрільчука, після чого той затримав суперника руками.

20 травня о 19:19 Олександр Снітко
56'

МОМЕНТ! Степанов вистояв у боротьбі проти Макевича на шляху до правого флангу штрафного, але удар у дальній Йованович ногами перевів на кутовий.

20 травня о 19:18 Олександр Снітко
54'

Макаренко в центрі воротарського забрав подачу з лівого флангу від Васілича.

20 травня о 19:13 Олександр Снітко
51'

МОМЕНТ! Редушко головою в центрі штрафного замикав подачу з лівого флангу від Бондаря, але поцілив до рук голкіпера в центрі воріт.

20 травня о 19:12 Олександр Снітко
50'

МОМЕНТ! Редушко потужно пробив із центральної зони перед штрафним під праву стійку, але воротар парирував.

20 травня о 19:11 Олександр Снітко
48'

Контролюємо м'яч на чужій половині.

20 травня о 19:09 Олександр Снітко
46'

МОМЕНТ! Редушко головою на ближній у падінні замикав подачу з лівого флангу ударом головою, але пробив у воротаря, після чого намагався добити, але ногою зачепив суперника.

20 травня о 19:07 Олександр Снітко
46'

Люсіна поміняли на Редушка.

20 травня о 19:06 Олександр Снітко
46'

Сорока замінив Драгана.

20 травня о 19:05 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

20 травня о 18:51 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

20 травня о 18:49 Олександр Снітко
45' +1

МОМЕНТ! Костов на лівому фланзі виконав штрафний ударом у ближній кут, але Макаренко відбив кулаками.

20 травня о 18:47 Олександр Снітко
45'

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще три хвилини.

44'

МОМЕНТ! Оліченко з центрального кола закинув на правий фланг штрафного на хід Степанову, після чого пробив повз ліву стійку.

20 травня о 18:44 Олександр Снітко
41'

Серби наразі просто вибивають м'яч із власної половини на нашу.

20 травня о 18:42 Олександр Снітко
39'

Шелекета на правому фланзі оборони втік від Младеновича, а той затримав його руками.

20 травня о 18:40 Олександр Снітко
38'

Бубанья в центрі поля змушений був збивати Бондаря, який його обіграв.

20 травня о 18:38 Олександр Снітко
35'

МОМЕНТ! Степанов на розвороті приняв аут із правого флангу в штрафному, після чого низом бив під воротаря, але той відбив ногами.

20 травня о 18:37 Олександр Снітко
33'

Намагаємось почати високо пресингувати.

20 травня о 18:34 Олександр Снітко
31'

МОМЕНТ! Кутовий із лівого флангу Оліченко подав на межу воротарського, де Третяк головою пробив над воротами.

20 травня о 18:32 Олександр Снітко
30'

Бондар на лівому фланзі контратаки робив простріл у центр, але Степанов не встигав.

20 травня о 18:31 Олександр Снітко
28'

Закидання з глибини поля на хід Степанову перехопили захисники.

20 травня о 18:27 Олександр Снітко
25'

Пішли на водопій команди.

20 травня о 18:25 Олександр Снітко
22'

Макаренко в центрі штрафного забрав подачу з глибини правого флангу від Бубаньї.

20 травня о 18:24 Олександр Снітко
20'

Досі не бачимо зв'язку з нашою передньою лінією.

20 травня о 18:20 Олександр Снітко
18'

Від контролю м'яча навіть на власній половині отримуємо надто мало зиску.

20 травня о 18:19 Олександр Снітко
16'

МОМЕНТ! Дігтярь спиною заблокував удар від Цветковича на завершення прострілу Стояновича з лівого флангу на ближню.

20 травня о 18:17 Олександр Снітко
14'

Цветкович заходив до лівого флангу штрафного, після нашої помилки, але Третяк м'яч забрав.

20 травня о 18:14 Олександр Снітко
12'

Стрільчук на лівому фланзі атаки штовхнув у спину Костова.

20 травня о 18:12 Олександр Снітко
10'

МОМЕНТ! Цветкович на ближній замикав подачу з кутового на лівому фланзі, але пробив над воротами.

20 травня о 18:11 Олександр Снітко
8'

Контроль м'яча на чужій половині від нас, поки що, відбувається вхолосту.

20 травня о 18:08 Олександр Снітко
6'

Оліченко був збитий у центрі поля під час дриблінгу.

20 травня о 18:07 Олександр Снітко
4'

Перша атака від України на чужій половині.

20 травня о 18:06 Олександр Снітко
2'

Гол. Макевич у зоні перед штрафним отримав передачу від Младеновича й поцілив у ліву дев'ятку.

20 травня о 18:04 Олександр Снітко
1'

Суперники атакують на старті зустрічі.

20 травня о 18:02 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

20 травня о 17:13 Олександр Снітко

У понеділок, 20-го травня, відбудеться поєдинок 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи U-17 у рамках групи A, у якому змагатимуться Сербія та Україна. Матч пройде в Паралімніє (Кіпр), на полі стадіону «Тасос Марку», початок о 18:00.

Команда Юрія Мороза починає свій шлях на великому міжнародному турнірі. Суперники по групі у нас цілком рівні «синьо-жовтим» за силою, тож маємо надії на перший вихід із групи в історії. Шість аналогічних спроб до цього завершилися невдачами. Перші суперники - серби, тому говорити про принциповість зайвий раз не доводиться. Юнаки «триколірних» у 2022 році досягли півфіналу, що стало історичним досягненням для всієї країни, але на що здатне нинішнє покоління під керівництвом Йована Дам'яновича?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Сербія U-17 - Україна U-17.

Склад юнацької збірної України U-17

Воротарі: Назар Макаренко («Дніпро-1» Дніпро), Олександр Петренко («Баєр», Німеччина), Ілля Волошин («Реал», Іспанія).

Захисники: Олексій Рибак, Дем'ян Третяк (обидва - «Динамо» Київ), Микита Шелекета, Єгор Данковський (обидва - «Шахтар» Донецьк), Максим Баршак («Рух» Львів), Кирило Дігтярь («Металіст» Харків), Дмитро Стрільчук («Баварія», Німеччина), Дмитро Варивода («Адміра», Австрія).

Півзахисники: Павло Люсін, Богдан Редушко (обидва - «Динамо» Київ), Назар Бондар («Рух» Львів), Євгеній Гармаш («Шахтар» Донецьк), Богдан Оличенко («Баварія», Німеччина), Олександр Сорока («Гент», Бельгія), Богдан Попов («Емполі», Італія), Олександр Драган («Аталанта», Італія), Андре Вакулюк («Бенфіка», Португалія).

Нападники: Іван Денисов («Рух» Львів), Артем Степанов («Баєр», Німеччина), Дмитро Богданов («Динамо» Д, Німеччина), Нікіта Кривцов («Кельн», Німеччина).