Позиційні атаки від Зорі на завершення матчу.

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще чотири хвилини.

88'

Чурко вийшов замість Яцика.

19 травня о 14:54 Олександр Снітко
87'

ГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Саліху на дальній стійці скинув подачу кутового з лівого флангу від Яшарі під удар у порожні для Олійника.

19 травня о 14:49 Олександр Снітко
83'

МОМЕНТ! Просування Олійника до правого флангу штрафного завершилось ударом у ближній кут у воротаря.

19 травня о 14:45 Олександр Снітко
80'

Горбача випустили замість травмованого Ндура.

19 травня о 14:43 Олександр Снітко
79'

Стасюка поміняли на Олійника.

19 травня о 14:41 Олександр Снітко
76'

Пасіч налетів на Жуніньйо на правому фланзі оборони.

19 травня о 14:39 Олександр Снітко
74'

Бутка попередили за розмови.

19 травня о 14:36 Олександр Снітко
77'

Шестаков на правому фланзі атаки штовхнув у спину Жуніньйо.

19 травня о 14:35 Олександр Снітко
69'

Шестакова випустили замість Наумця.

19 травня о 14:33 Олександр Снітко
67'

Попередили Жана Клода за поштовх Яшарі в центрі поля.

19 травня о 14:31 Олександр Снітко
66'

Ндур вийшов замість Слесара.

19 травня о 14:30 Олександр Снітко
65'

Головкін вийшов замість Мічіна.

19 травня о 14:29 Олександр Снітко
63'

Навіс кутового з правого флангу завершився ударом Мічіна з відскоку в центрі штрафного над воротами.

19 травня о 14:27 Олександр Снітко
61'

Наумець не встиг до закидання до правого флангу штрафного.

19 травня о 14:23 Олександр Снітко
58'

Замість Молло гратиме Хобленко.

19 травня о 14:21 Олександр Снітко
55'

МОМЕНТ! Тілль закрутив штрафний із лівого флангу під ближню стійку, але Сапутін парирував.

19 травня о 14:17 Олександр Снітко
52'

ГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Кутовий із правого флангу від Яшарі полетів на дальню стійку, де Салхіу замкнув головою.

19 травня о 14:15 Олександр Снітко
50'

Удар від Наумця із стандарту пішов у стінку.

19 травня о 14:14 Олександр Снітко
48'

Господарі заробили штрафний перед чужими володіннями.

19 травня о 14:10 Олександр Снітко
46'

Замість Башича вийшов Хахльов.

19 травня о 14:09 Олександр Снітко
46'

Бара поміняли на Бойка.

19 травня о 14:08 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

19 травня о 13:53 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

19 травня о 13:52 Олександр Снітко
45' +4

Башича довелось віднести за межі поля.

19 травня о 13:51 Олександр Снітко
45' +2

Пошкодження в Башича під час зіткнення на власній половині.

19 травня о 13:49 Олександр Снітко
45'

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме дві хвилини.

19 травня о 13:47 Олександр Снітко
44'

Антюх прострілив із правого флангу на ближню, де Пасіч перевів м'яч на кутовий.

19 травня о 13:46 Олександр Снітко
42'

Кутовий із лівого флангу завершився ударом головою від Бутка повз дальню стійку.

41'

У центрі поля контроль м'яча цими хвилинами.

19 травня о 13:42 Олександр Снітко
38'

МОМЕНТ! Мічіну під порожні покотив Яцик із правого флангу штрафного, але той пробив вище.

19 травня о 13:39 Олександр Снітко
36'

Яшарі попередили за фол на лівому фланзі оборони.

19 травня о 13:38 Олександр Снітко
34'

Наумець на дальній замикав подачу з лівого флангу, але налетів на Жуніньйо.

19 травня о 13:35 Олександр Снітко
31'

Закидання на Герреро через центральну зону пішло до офсайду.

19 травня о 13:33 Олександр Снітко
29'

Наумця фолом зупинив на лівому фланзі оборони Слесар.

19 травня о 13:31 Олександр Снітко
27'

Слесаря на правому фланзі оборони збив Пасіч.

19 травня о 13:28 Олександр Снітко
25'

Мічін руками на лівому фланзі оборони хапав Пасіча.

19 травня о 13:27 Олександр Снітко
23'

Луганці намагаються й надалі тримати м'яч.

19 травня о 13:26 Олександр Снітко
21'

МОМЕНТ! Пеньков кулаками перевів над воротами дальній удар Яцика з лівого флангу.

19 травня о 13:23 Олександр Снітко
19'

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Яцику дали підійти правим флангом до штрафного, тому він одразу пробив у дальній кут низом.

19 травня о 13:20 Олександр Снітко
17'

Ейнел спрямував над воротами удар із зони штрафним.

19 травня о 13:17 Олександр Снітко
14'

Слесар із лівого флангу грав до штрафного, але Пасіч блокував у аут.

19 травня о 13:15 Олександр Снітко
12'

Спрямувати передачі з флангів до чужого штрафного гравцям ЛНЗ, поки що, не вдається.

19 травня о 13:13 Олександр Снітко
10'

Джордан не пустив до Молло в центр штрафного передачу з правого флангу від Наумця.

19 травня о 13:10 Олександр Снітко
6'

Ейнел таки виграв боротьбу проти Жана Клода на лівому фланзі атаки й заробив штрафний.

19 травня о 13:08 Олександр Снітко
4'

Ініціативи в атаці від гостей ми ще не бачили.

19 травня о 13:06 Олександр Снітко
2'

Господарі на старті переважають у контролі м'яча.

19 травня о 13:05 Олександр Снітко
1'

Ейнел прострілив із лівого флангу в ноги суперникам у центрі штрафного.

19 травня о 13:03 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

19 травня о 12:03 Олександр Снітко

У неділю, 19-го травня, відбудеться поєдинок 29-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться черкаський ЛНЗ і луганська «Зоря». Матч відбудеться в Черкасах, на полі стадіону «Центральний», початок о 13:00.

Обидві команди нікуди не подінуться з середини турнірної таблиці, а «Зоря» лише в окремих невдалих для неї сценаріях може трохи погіршити своє становище перед останнім туром. Саме тому в нас є можливість просто подивитися, як команди грають у футбол і, можливо, намагаються показати якісь напрацювання вже на наступний сезон.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу ЛНЗ - «Зоря».