ВІДЕО. Гвардіола у шоці! Як Сон поховав шанси Арсенала на чемпіонство

Південнокорейський футболіст міг зрівняти рахунок у матчі «Тоттенхем» – «Ман Сіті», але...

14 травня відбувся перенесений матч 34-го туру Англійської Прем'єр-ліги 2023/24 між командами «Тоттенхем» та «Манчестер Сіті». Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь гостей.

На 86-й хвилині лідер атак «шпор» Сон Хин Мін не реалізував вихід 1 на 1 з голкіпером. Штефан Ортега, який замінив Едерсона, впорався із ударом південнокорейського футболіста.

Якби Сон забив, то «Тоттенхем» зрівняв би, а в підсумку Ерлінг Холанд оформив дубль на 90+1-й хвилині.

Жузеп Гвардіола впав на газон після нереалізованого шансу Сона.

Завдяки цій перемозі «містяни» вийшли на перше місце у таблиці чемпіонату Англії. У Гвардіоли та кампанії 88 очок. Найближчий переслідувач «Арсенал» має 86 пунктів. До завершення сезону командам залишилось провести по одному туру. 19 травня «Ман Сіті» вдома зіграє проти «Вест Хема», а «Арсенал» того ж дня на своєму полі проведе поєдинок з «Евертоном».