Герреро з лінії штрафного не влучив у ворота!

У Вереса замість Сікейри та Дахновського вийшли Мрвальєвич і Янаков.

13 травня о 19:37 Олександр Снітко
78'

МОМЕНТ!

Після розрізної передачі Антюха Герреро з меж штрафного не пробив Ющишина, який врятував свою команду!

13 травня о 19:34 Олександр Снітко
76'

Гра йде у центрі поля.

13 травня о 19:31 Олександр Снітко
73'

Горбач з-за меж штрафного пробив трохи вище за поперечину!

13 травня о 19:29 Олександр Снітко
71'

Ющишин у падінні відбив м'яч після удару Герреро від кута штрафного!

13 травня о 19:26 Олександр Снітко
68'

У Зорі замість Кирюханцева та Мишньова вийшли Горбач і Мічін.

13 травня о 19:25 Олександр Снітко
67'

Антюх зі штрафного навісив у руки Ющишину.

13 травня о 19:24 Олександр Снітко
66'

Антюх занадто сильно навісив з лівого флангу.

13 травня о 19:22 Олександр Снітко
64'

У Вереса замість Гайдучика на поле вийшов Морозко.

13 травня о 19:20 Олександр Снітко
62'

У Зорі замість Ндура на поле вийшов Жан Клод.

60'

ГООООООООООООООООЛЛЛ!!! 1:1!!!

Дахновський навісив із лівого напівфлангу і Вантух у боротьбі із Шасталом зрізав м'яч у власні ворота!

13 травня о 19:16 Олександр Снітко
57'

ЩЕ МОМЕНТ!

Після удару Герреро з кута штрафного Ющишин зреагував, а потім не дав добити м'яч у ворота Антюху!

13 травня о 19:14 Олександр Снітко
56'

МОМЕНТ!

Антюх праворуч увійшов до штрафного і трохи не влучив у дальній кут!

13 травня о 19:13 Олександр Снітко
55'

Вантух грубо зіграв проти Шастала.

13 травня о 19:10 Олександр Снітко
52'

Сміян навісив з лівого флангу, і Башич вибив м'яч.

13 травня о 19:09 Олександр Снітко
51'

Сікейра порушив правила у штрафному Зорі.

13 травня о 19:07 Олександр Снітко
48'

МОМЕНТ!

Герреро від лівого кута штрафного пробив у кількох сантиметрах над поперечиною!

13 травня о 19:04 Олександр Снітко
46'

У Вереса замість Шарая на поле вийшов Шастал.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

13 травня о 18:47 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

13 травня о 18:45 Олександр Снітко
44'

Герреро з лівого кута штрафного обвідним не влучив у дальній.

13 травня о 18:42 Олександр Снітко
40'

Знову гра перемістилась у центр поля.

13 травня о 18:37 Олександр Снітко
35'

Герреро ліворуч увійшов до штрафного, але невдало пробив у ближній кут.

13 травня о 18:36 Олександр Снітко
33'

Після закидання зіі штрафного Вовченко зробив скидку у воротарський, де захисники Зорі зіграли надійно!

13 травня о 18:34 Олександр Снітко
32'

Небезпечно!

Антюх від правого кута штрафного навісив на голову Ндура, який пробив вище воріт!

13 травня о 18:29 Олександр Снітко
28'

Кучеров з лівого флангу навісив у руки Сапутіну.

13 травня о 18:27 Олександр Снітко
26'

Ндур з меж штрафного трохи лівіше центру з розвороту пробив поруч із ближньою стійкою!

13 травня о 18:26 Олександр Снітко
24'

Кутовий Вереса до гостроти не призвів.

13 травня о 18:22 Олександр Снітко
20'

Атака Вереса завершилась неточною передачею до штрафного.

13 травня о 18:20 Олександр Снітко
18'

Гра йде переважно у центрі поля.

13 травня о 18:17 Олександр Снітко
14'

Рівняни контролюють м'яч.

13 травня о 18:12 Олександр Снітко
10'

ГОООООООООООООООЛЛЛ!!! 1:0!!!

Після скидки на хід від Ндура Яцик корпусом відтіснив Сміяна і другим дотиком пробив повз голкіпера!

13 травня о 18:10 Олександр Снітко
8'

Поки йде рівна гра у матчі.

13 травня о 18:07 Олександр Снітко
5'

13 травня о 18:03 Олександр Снітко
2'

Після навісу Вантуха Антюх з центру штрафного пробив несильно.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

13 травня о 17:21 Олександр Снітко

У заключному поєдинку 28-го туру Української Прем'єр-ліги зустрінуться луганська «Зоря» та рівненський «Верес». Матч пройде у Київській області на стадіоні «Лівий берег», гра розпочнеться о 18:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Обидві команди розташовуються у нижній частині турнірної таблиці. І якщо луганська команда знаходиться на відстані п'яти очок від небезпечної зони, то рівняни ризикують грати за збереження прописки в УПЛ перехідні матчі. Та й від прямої зони вильоту «червоно-чорних» відокремлює лише одне очко. У першому колі нинішнього турніру команди у Рівному зіграли у результативну нічию з рахунком 2:2. У складі господарів поля результативними ударами відзначилися Вовченко та Близниченко, у «Зорі» забивали Нагнойний та Яцик.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Зоря» - «Верес».

Олександр Тішура Sport.ua
По темі:

Футбол | 01 липня 2024, 06:35 0

Контракт українського голкіпера з королівським клубом розрахований до літа 2025 року