Юліан Бойко виграв два матчі плей-оф і вийшов у чвертьфінал у Відні

У чвертьфіналі турніру українець зіграє проти Уейна Брауна з Англії

Український снукерист Юліан Бойко успішно виступає на турнірі у Відні, столиці Австрії.

18-річний спортсмен здобув 4 перемоги у груповому раунді та з першого місця вийшов у плей-оф Vienna Snooker Open 2024. При цьому зробив найкращий брейк турніру - 146 очок.

У суботу, 11 травня, Бойко виграв ще два матчі та пробився до чвертьфіналу турніру, де зіграє проти Вейна Брауна з Англії.

У 1/16 фіналу Юліан виграв у Міхала Шубарчика з Польщі (3:0), а у 1/8 фіналу розгромив Даніеля Шнейдера з Німеччини (3:0).

У турнірі, який має профі-аматорський статус, взяли участь відомі снукеристи Бен Вулластон (Англія), Марк Девіс (Англія), Еліот Слессор (Англія), Марк Джойс (Англія) та інші.

12 травня відбудуться вирішальні поєдинки турніру. У 1/4 фіналу о 13:00 зустрінуться:

Юліан Бойко готується до серії турнірів Q School, яка стартує 20 травня. Це буде останній шанс вибороти путівку до World Snooker Tour. У підготовці до цих змагань українцю допомагає ірландець Кен Доерті, чемпіон світу 1997.

Vienna Snooker Open 2024 (повні результати)