Почеттіно оцінив матч Челсі проти Ноттінгема, у якому Мудрик забив гол

Лондонський клуб переміг з рахунком 3:2

У суботу, 11 травня, відбувся матч 37-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому зіграли «Ноттінгем Форест» і «Челсі».

Гра пройшла в Ноттінгемі на стадіоні «Сіті Граунд». «Пенсіонери» перемогли з рахунком 3:2. Відкрив рахунок у матчі українець Михайло Мудрик, який забив гол на 8-й хвилині.

Головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно прокоментував цей матч.

«Це була складна гра, завжди важко проти команди, яка проводить фантастичний сезон. Вони почали гру, будучи впевненими, що залишаться в Прем'єр-лізі наступного року.

Ми почали контролювати хід матчу, але помилилися так, як ніколи не повинні помилятись. Другий тайм був важким, але я вважаю, що це заслужена перемога для нас. Найважливіше - це три очки. Сьогодні гравці, які виходили з лави запасних, мали реальний вплив.

Якщо ви пам'ятаєте матчі проти «Шеффілд Юнайтед» і «Бернлі», то нам було важко проти такого типу команд.

Надіюсь, що нам вдасться кваліфікуватися у єврокубки, у нас попереду ще дві фінальні гри», - сказав Почеттіно.