Челсі з голом Мудрика виграв шалений матч проти Ноттінгем Форест

Лондонці перемогли з рахунком 3:2

У суботу, 11 травня, відбувся матч 37-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому зіграли «Ноттінгем Форест» і «Челсі».

Гра пройшла в Ноттінгемі на стадіоні «Сіті Граунд». «Пенсіонери» перемогли з рахунком 3:2.

Український вінгер «Челсі» Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі та відкрив рахунок у матчі на 8-й хвилині. Однак далі «Ноттінгем Форест» забив двічі і вийшов вперед. Зрівняв рахунок Рахім Стерлінг, який вийшов на поле замість Мудрика на 73-й, а переможний гол у матчі забив Ніколас Джексон на 82-й хвилині.

«Челсі» завдяки перемозі наздогнав за очками у турнірній таблиці «Ньюкасл» та претендує на шосте місце, яке дозволяє кваліфікуватись у Лігу конференцій.