Богдан СЛЮБИК: «Шкода, що не вдалося дотиснути Олександрію»

Захисник львівської команди «Рух» прокоментував матч 27-го туру УПЛ

27-й тур УПЛ відкрився поєдинком «Олександрії» з «Рухом», в якому було зафіксовано бойову нічию (2:2).

Захисник львів'ян Богдан Слюбик ексклюзивно для Sport.ua поділився враженнями про сьогоднішнє протистояння:

«Перший тайм ми не можемо записати собі до активу. Можливо, дався взнаки швидко пропущений гол. Часто помилялися, не все виходило у відборі. І хоча доволі швидко вдалося зрівняти рахунок, все ж, господарі діяли краще.

В перерві наші тренери акцентували увагу на вразливих місцях, налаштовували грати в «рухівський» футбол: динамічний, зі створенням переваги на певних ділянках поля, що сприяє в пошуках найкороткого шляху до воріт суперника. Це пішло на користь. Перехопили ініціативу, часто створювали загрозу біля чужих володінь.

Пропущений другий м'яч не вибив «Рух» з колії. Невдовзі я вирівняв становище. Це вже мій четвертий гол в поточному сезоні. Все ж, певне розчарування результатом залишилося, бо не дотисли господарів, хоча нагоди для цього були».

Наразі «Рух» посідає п'яте місце в чемпіонаті України, набравши 45 очок.