Джерело: тренер Вереса погрожував гравцям фізичною розправою

Вадим Заяць працював у штабі Сергія Лавриненка

2 травня 2024 року український футбольний тренер Сергій Лавриненко дав велике інтерв'ю, в якому розкрив деталі свого звільнення з «Вереса» і звинуватив керівників рівненського клубу у брехні.

Раніше президент «Вереса» Іван Надєїн стверджував, що Лавриненко сам прийняв рішення піти у відставку, в той час як Сергій заявляє, що не підписував та не надсилав жодних документів про звільнення.

Деякими цікавими деталями стосунків між Іваном Надєїним та Сергієм Лавриненком поділився Telegram-канал «Футбол з вертольоту». За інформацією джерела, під час роботи у «Вересі» Лавриненко не контролював роздягальню в клубі.

Також були проблеми з тренерським штабом, адже замість звичних помічників у вигляді Богдана Шуста та Владислава Лупашка Сергій привів з собою Вадима Зайця, який погрожував футболістам як психологічно, так і фізичною розправою.

Дмитро Вус Джерело: Telegram
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 09 грудня 2025, 23:09 0

Данило Сухоручко продовжить кар'єру в елітному дивізіоні

Коментарі