ЧС з хокею. Україна пропустила вперше на турнірі, але розгромила Іспанію

Четвертий матч чемпіонату світу з хокею

Збірна України з хокею провела четвертий матч на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1B. Суперником була Іспанія, а українці перемогли з рахунком 6:1.

Незважаючи на те, що іспанці є новачком дивізіону, Україна зі старту зустріч мала певні проблеми зі створенням моментів, а в другому періоді противник взагалі вийшов вперед. Іспанія закинула у більшості, а ця шайба стала першою пропущеною для українців на турнірі.

Добре, що достатньо швидко українські хокеїсти рахунок зрівняли, а у третьому періоді оформили ще п'ять шайб та здобули три очки, хоча гра викликала певні питання.

У п'ятницю Україна зіграє з Литвою, це буде матч за підвищення у класі.

Чемпіонат світу з хокею. Дивізіон 1B

Україна - Іспанія 6:1 (0:0, 1:1, 5:0)

Шайби: 23:13 Гонсалес (Бонілья, Карбонелл - більш) - 0:1, 36:13 Трахт (Пересунько) - 1:1, 43:28 Садовіков (Денискін, Лялька - більш) - 2:1, 45:12 Кривошапкін (Дахновський, Денискін) - 3:1, 49:25 Захаров (Бородай, Дахновський) - 4:1, 51:12 Садовіков (Фадєєв, Лялька - більш) - 5:1, Трахт (Пересунько, Мережко) - 6:1

Воротарі: Дяченко - Ернандес