Борячук завдав удару з-за меж штрафного майданчика - неточно.

88'

Капінус отримав попередження за небезпечну гру проти Кожушка.

28 квітня о 20:17 Олександр Снітко
86'

Борячук намагався пробити з меж штрафного майданчика, гравець Кривбаса заблокував удар.

28 квітня о 20:12 Олександр Снітко
81'

Задерака завдав удару приблизно з 25 метрів, Мозіль у стрибку Перевів м'яч на кутовий.

28 квітня о 20:11 Олександр Снітко
80'

Маханьков кулаком вибив м'яч після навісу від Юрченка з кутової позначки.

28 квітня о 20:10 Олександр Снітко
79'

Борячук та Бичек вийшли на поле замість Сидорова та Овусу. Заміни у складі Металіста 1925.

28 квітня о 20:09 Олександр Снітко
78'

Подвійна заміна у складі Кривбаса. Замість Кузика та Луньова гратимуть Жан По та Твердохліб.

28 квітня о 20:06 Олександр Снітко
74'

Юрченко по центру увійшов у штрафний майданчик та завдав удару - вище воріт.

28 квітня о 20:03 Олександр Снітко
71'

Заміна в складі Металіста 1925. Вачіберадзе вийшов на поле замість Обінайя.

28 квітня о 20:02 Олександр Снітко
71'

Подвійна заміна у складі Кривбаса. Бандейра та Стецьков відправилися відпочивати. Замість них гратимуть Понєдєльник та Бескорований.

28 квітня о 20:01 Олександр Снітко
69'

Харків'яни намагаються хоч щось створити біля воріт Кривбаса. Але безуспішно.

28 квітня о 19:55 Олександр Снітко
63'

Кожушко вийшов на поле замість Микитишина.

28 квітня о 19:54 Олександр Снітко
62'

Микитишин отримав м'яч в штрафному майданчику та завдав удару - повз ворота.

28 квітня о 19:49 Олександр Снітко
58'

Сантіні помилився при виконанні передачі. Гармаш пробив від лівого кута штрафного майданчика - м'яч пролетів неподалік від хретовини воріт.

57'

Обінайя завдав удару з дальної дистанції - повз ворота.

28 квітня о 19:48 Олександр Снітко
57'

Небезпечно!

Мозіль врятував Металіст 1925 після удару Кузика з близької відстані.

28 квітня о 19:46 Олександр Снітко
55'

Імереков в центр поля грубо зіграв проти Микитишина та отримав попередження.

28 квітня о 19:44 Олександр Снітко
52'

Микитишин вивів Хомченовського на ударну позицію на правому краю штрафного майданчика. М'яч після пострілу капітана Кривбаса пролетів повз дальню стійку воріт.

28 квітня о 19:43 Олександр Снітко
51'

Юсов віддав пас ліворуч на Капінуса, той увійшов до штрафного майданчика, але втратив м'яч у боротьбі з опонентом.

28 квітня о 19:39 Олександр Снітко
47'

Ще один удар Задераки. Цього разу з лінії півкола штрафного майданчика. Мозіль у падінні впіймав м'яч.

28 квітня о 19:37 Олександр Снітко
46'

Задерака завдав дальнього удару з лівого флангу, Мозіль забрав м'яч до рук.

28 квітня о 19:36 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

28 квітня о 19:21 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

28 квітня о 19:20 Олександр Снітко
45' +2

Безугли завдав удару головою, Маханьков легко забрав м'яч до рук.

28 квітня о 19:19 Олександр Снітко
45'

Компенсовано дві хвилини

28 квітня о 19:16 Олександр Снітко
43'

ГООООООООООООООООООЛ!

Імереков помилився при виконанні передачі, віддавши м'яч на Дібанго. Легіонер Кривбасу промчав лівим флангом і прострілив у штрафний майданчик, Луньов переправив м'яч у ворота.

42'

Розіграш кутового призвів до того, що Фрімпонг скинув м'яч на дальню стійку, але Маханьков випередив Юсова та кулаком зіграв на перехопленні.

28 квітня о 19:15 Олександр Снітко
42'

Ще один штрафний удар виконав Юрченко. Бандейра вибив м'яч на кутовий.

28 квітня о 19:14 Олександр Снітко
41'

Юрченко навісив зі штрафного удару, Імереков виграв верхову боротьбу та скинув м'яч на дальню стійку. Передача вийшла неточною.

28 квітня о 19:12 Олександр Снітко
39'

Заміна у складі Металіста 1925. Замість Жичикова на поле вийшов Безуглий.

28 квітня о 19:10 Олександр Снітко
37'

ГООООООООООООООООООООООООООООООЛ!

Микитишин ударом головою подвоїв перевагу Кривбаса.

Кузик отримав передачу на правому куті штрафного майданчика та виконав навіс. Микитишин приблизно з 8 метрів забив гол.

36'

Овусу прийняв м'яч на лінії штрафного майданчика, відпасував під удар Юсову. Той завдав удару, м'яч пролетів вище воріт.

28 квітня о 19:09 Олександр Снітко
36'

Обінайя наважився на дальній удар - голкіпер Кривбаса кулаками відбив м'яч.

28 квітня о 19:06 Олександр Снітко
33'

Кузику довелося змінити футболку. Перша розірвалася в якомусь епізоді.

28 квітня о 19:02 Олександр Снітко
29'

Овусу Фрімпонг у центрі поля відібрав м'яч у Бізімана, а той збив його.

28 квітня о 19:00 Олександр Снітко
27'

Жичиков отримав попередження з небезпечну гру проти Луньова.

28 квітня о 18:56 Олександр Снітко
22'

Гармаш класно зіграв на перехопленні в центрі поля, помчав з м'ячем до штрафного майданчика гоподарів, але два захисники зупинили його прохід.

28 квітня о 18:54 Олександр Снітко
20'

Після дуже активного початку матчу Кривбас трохи пригальмував.

28 квітня о 18:49 Олександр Снітко
15'

Небезпечно!

Задерака завдав удару з лівого кута штрафного майданчика. М'яч зачепив гравця Металіста 1925 і пролетів повз дальню стійку воріт.

28 квітня о 18:48 Олександр Снітко
14'

Небезпечно!

Микитишин з лівого напівфлангу змістився в центр, увійшов до штрафного майданчика та пробив - Мозіль відбив м'яч

28 квітня о 18:45 Олександр Снітко
12'

Маханьков кулаком вибив м'яч, після навісу від Юрченка з правого флангу.

28 квітня о 18:43 Олександр Снітко
9'

Небезпечно!

Після навісу з кутового Сантіні виграв верхову боротьбу та пробив по воротах. Овусу підстрахував голкіпера та вибив м'яч, який летів у ворота.

28 квітня о 18:38 Олександр Снітко
5'

ГОООООООООООООООООООООЛ!

Задерака вивів господарів вперед!

Бандейра з правого флангу віддав передачу у штрафний майданчика, Задерака прийняв м'яч спиною до воріт, у боротьбі з захисником розвернувся та завдав удару. М'яч після невеликого рикошету від Жичикова влетів у ближній кут воріт.

4'

Юрченко виконав навісну передачу зі штрафного удару, Сидоров пробив головою, м'яч пролтів повз ворота.

28 квітня о 18:35 Олександр Снітко
2'

Микитишин спробував пробити з меж штрафного майданчика, удар заблоковано.

27 квітня о 20:00 Олександр Снітко

Криворізький «Кривбас» і харківський «Металіст 1925» зустрінуться у 26-му турі чемпіонату України з футболу. Матч відбудеться у неділю, 28 квітня, у Кривому Розі на стадіоні «Гірник». Початок призначено на 18:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Для обох команд поєдинок є вкрай важливим. Підопічні Юрія Вернидуба ведуть боротьбу за медалі чемпіонату. Перед початком 26-го туру «Кривбас» з 51 очком ішов третім. Команда Віктора Скрипника перебуває у вкрай важкому становищі. Після того як «Минай» у 26-му турі здобув перемогу, «Металіст 1925» опустився на останнє місце в турнірній таблиці. В активі харків'ян - 19 очок.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Кривбас» - «Металіст 1925».