Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме чотири хвилини.

90'

Шолупець з'явився на полі замість Мірошніченка.

21 квітня о 14:49 Олександр Снітко
89'

МОМЕНТ! Морозко з правого флангу подав у захисника, після чого з відскоку Кучеров пробив повз дальню стійку.

21 квітня о 14:48 Олександр Снітко
87'

Дніпро-1 тримає м'яч на чужій половині.

21 квітня о 14:46 Олександр Снітко
85'

Лєднєву в ноги полетів Шарай у підкаті в центрі поля.

21 квітня о 14:42 Олександр Снітко
82'

Очеретько отримав по ногах від Яго на лівому фланзі атаки.

21 квітня о 14:39 Олександр Снітко
79'

Сезар зачепився в офсайді на правому фланзі штрафного за закидання від центральної лінії.

21 квітня о 14:37 Олександр Снітко
76'

Гайдучика замінили на Годю.

21 квітня о 14:33 Олександр Снітко
73'

У ногу Гайдучика на чужій половині зіграв Сваток.

21 квітня о 14:31 Олександр Снітко
71'

Мороза випустили замість Курка.

21 квітня о 14:30 Олександр Снітко
71'

Шарай гратиме замість Дахновського.

21 квітня о 14:29 Олександр Снітко
68'

Треш-ток у підсумку перейшов у відмашку Лєднєва в центрі поля від Яго.

21 квітня о 14:25 Олександр Снітко
65'

Курко дав по ногах Пасічу в центрі поля.

21 квітня о 14:24 Олександр Снітко
64'

По картці отримали Максимов і представник тренерського штабу Вересу.

21 квітня о 14:22 Олександр Снітко
62'

Гайдучик грудьми скинув до лівого флангу штрафного на хід Шевченку, але тому завадив пробити Сваток.

21 квітня о 14:20 Олександр Снітко
60'

Дійсно яскравий футбол сьогодні в Рівному.

21 квітня о 14:18 Олександр Снітко
58'

Кутовий із правого флангу Гуцуляк у центрі штрафного завершив ударом повз дальню стійку.

21 квітня о 14:15 Олександр Снітко
55'

Шастал влетів у ноги Пасічу під час перехоплення передачі на правому фланзі оборони.

21 квітня о 14:13 Олександр Снітко
53'

ОФСАЙД! Лєднєву під порожні до воротарського з лівого флангу штрафного покотив Пасіч, але на нього до офсайду до цього зіграв Гуцуляк.

21 квітня о 14:11 Олександр Снітко
51'

МОМЕНТ! Шастал завершував передачу до правого флангу штрафного на хід від Гайдучика ударом низом, але поцілив у Волинця.

21 квітня о 14:10 Олександр Снітко
49'

Гаджиєв із-під захисника з правого флангу пробив низом у ближній із рикошетом до рук Паста.

21 квітня о 14:08 Олександр Снітко
47'

МОМЕНТ! Удар із відскоку від подачі штрафного з правого флангу від Дахновського влучив у Гайдучика перед воротарським, але той не перевів м'яч у ворота.

21 квітня о 14:05 Олександр Снітко
46'

Замість Горбунова випустили Пасіча.

21 квітня о 14:04 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

21 квітня о 13:50 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45'

На ногу Кучерову в центрі поля наступив Очеретько.

21 квітня о 13:47 Олександр Снітко
42'

Дахновському перед чужим штрафним дав фол Заброда в боротьбі проти Адамюка, після чого трибуни його засвистали.

21 квітня о 13:44 Олександр Снітко
40'

Лєднєв віддав у боротьбі на лівому фланзі м'яч Балану, після чого збив суперника.

21 квітня о 13:42 Олександр Снітко
38'

Шевченко перевів у аут передачу від Очеретька з лівого флангу.

21 квітня о 13:40 Олександр Снітко
35'

Рівненці атакують цими хвилинами.

21 квітня о 13:37 Олександр Снітко
33'

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Подачу кутового з правого флангу Паст випустив перед воротарським на ногу Сарапія, удар якого на лінії блокував Гайдучик, а Адамюк одразу добив.

21 квітня о 13:34 Олександр Снітко
31'

Танчика вже довелось знімати на користь появи Гаджиєва.

21 квітня о 13:32 Олександр Снітко
28'

Дніпряни досі не можуть налагодити командну гру. Криза.

21 квітня о 13:29 Олександр Снітко
26'

Яго завдав недбалого дальнього удару з лівого флангу.

21 квітня о 13:26 Олександр Снітко
23'

Утримання м'яча від Дніпра-1 на власній половині без просування.

21 квітня о 13:24 Олександр Снітко
21'

Оце так почав сипатись під тиском Дніпро-1!

21 квітня о 13:23 Олександр Снітко
19'

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Сваток просто віддав пас у ноги Яго в центральне коло, після чого той відіграв на лівий фланг штрафного для Дахновського, а той пробив у дальній кут низом!

21 квітня о 13:19 Олександр Снітко
16'

МОМЕНТ! Адамюк головою на дальній замикав подачу кутового з лівого флангу, але Когут витягнув удар із-під стійки.

21 квітня о 13:18 Олександр Снітко
15'

Заблоковано на кутовий простріл Горбунова з лівого флангу штрафного.

21 квітня о 13:17 Олександр Снітко
13'

Таки вибив м'яч у аут Сезар у підкаті з другої спроби з-під ніг Танчика на лівому фланзі захисту.

21 квітня о 13:14 Олександр Снітко
11'

Бабенка штовхнув у спину Кучеров на чужій половині.

21 квітня о 13:13 Олександр Снітко
10'

Прямий удар Сарапія низом із штрафного пішов у стінку.

21 квітня о 13:12 Олександр Снітко
8'

Відмашка від Сезара в боротьбі в повітрі проти Горбунова ближче до центрального кола.

21 квітня о 13:10 Олександр Снітко
7'

Дахновський слідом за собою на газон потягнув Адамюка з боротьби на лівому фланзі атаки.

21 квітня о 13:09 Олександр Снітко
5'

Верес непогано стартував і змушує дніпрян оборонятись.

21 квітня о 13:06 Олександр Снітко
3'

Команди борються вже від самого початку матчу. Моментами й не пахне.

21 квітня о 13:04 Олександр Снітко
1'

Фол під час стрибку коліном уперед від Шевченка на лівому фланзі оборони проти Танчика.

21 квітня о 13:03 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

21 квітня о 12:04 Олександр Снітко
21 квітня о 12:03 Олександр Снітко

У неділю, 21-го квітня, відбудеться поєдинок 25-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться рівненський «Верес» і дніпровський «Дніпро-1». Матч пройде в Рівному, на полі стадіону «Авангард», початок о 13:00.

Команда Юрія Максимова на чемпіонський титул уже особливо не претендує. Тут як би не зірватися і не опуститися за межі зони єврокубків. А конкуренти тим часом не відстають. Поки «Дніпро-1» не міг виграти два тури поспіль, уже навіть «Полісся» почало потроху прокидатися. Так і до «Руху» може дійти, а там уже й чотири очки відриву не врятують. Але зараз СК повинен думати тільки про гру проти претендента на виліт, який бореться за виживання і за рахунок матчів на своєму полі може на багато що претендувати.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Верес» - «Дніпро-1».