Марсель – Бенфіка – 1:0 (пен. 4:2). Текстова трансляція матчу

Стенограма матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи

Ліга Європи. 1/4 фіналу. Матч-відповідь (перший матч - 1:2)

«Марсель» - «Бенфіка» - 1:0 (пен. 4:2)

Гол: Мумбанья, 79

Серія пенальті: ді Марія - штанга, 1:0 - Корреа, 1:1 - Кокчю, 2:1 - Кондогбія, 2:2 - Отаменді, 3:2 - Балерді, Антоніу Сілва - воротар, 4:2 - Луїс Енріке.

Попередження: Мбемба, 45+2, Харіт, 89 - Антоніу Сілва, 37, ді Марія, 60, Кокчю, 110, Флорентіно, 113

«Марсель»: Лопес - Балерді, Жиго (Дау, 100), Мбемба (Мурільйо,46) - Согло (Мумбанья, 59), Верету, Кондогбія, Унахі (Луїс Енріке, 59), Ндіає (Корреа, 75) - Харіт (Лафон, 110) - Обамеянг

Запас: Бланко, Абдалла, МʼМаді

«Бенфіка»: Трубін - Аурснес, Отаменді, Антоніу Сілва, Ба - Невеш, Флорентіно - Нерес (Жоау Маріу, 62), Рафа Сілва (Кабрал, 102), ді Марія - Тенгстедт (Кокчю, 62)

Запас: Гомеш, Соареш, Маркос Леонардо, Байрамі, Гувея, Морату, Рольгайсер, Спенсер, Фернандес

Арбітр: Фелікс Цваєр

Стадіон: «Велодром» (Марсель, Франція)

19 квітня о 0:47 Сергій Рип'юк

КІНЕЦЬ МАТЧУ!

4:2 - Трубін не відбив сильний удар Луїса Енріке.

19 квітня о 0:46 Сергій Рип'юк

3:2 - Пау Лопес відбив удар Антоніу Сілви!

19 квітня о 0:45 Сергій Рип'юк

3:2 - Трубін фізично не зміг дістати удар Балерді в лівий кут.

19 квітня о 0:44 Сергій Рип'юк

2:2 - Отаменді пробив під Пау Лопесом.

2:1 - Кондогбія в праву дев'ятку без шансів для Трубіна.

19 квітня о 0:43 Сергій Рип'юк

1:1 - Пау Лопес вгадав, але не дістав удар Кокчю.

19 квітня о 0:42 Сергій Рип'юк

1:0 - Трубін не вгадав, куди битиме Корреа.

19 квітня о 0:41 Сергій Рип'юк

0:0 - ді Марія влучив у праву штангу!

19 квітня о 0:40 Сергій Рип'юк

Бенфіка битиме першою.

19 квітня о 0:35 Сергій Рип'юк
120' +2

ЧЕТВЕРТИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

Дивимось серію пенальті.

19 квітня о 0:34 Сергій Рип'юк
120'

Дві хвилини додано.

19 квітня о 0:33 Сергій Рип'юк
119'

Команди відверто чекають на пенальті.

19 квітня о 0:31 Сергій Рип'юк
117'

Верету лежить на газоні, партнер просто переступив через нього і побіг далі.

19 квітня о 0:26 Сергій Рип'юк
113'

Флорентіно фолить в центрі поля.

19 квітня о 0:24 Сергій Рип'юк
110'

Заміна в Бенфіки

Лафон замість Харіта.

19 квітня о 0:22 Сергій Рип'юк
110'

Кокчю змушений зірвати контратаку.

19 квітня о 0:21 Сергій Рип'юк
108'

Пау Лопес відбиває удар Кабрала впритул з правого кута штрафного.

19 квітня о 0:18 Сергій Рип'юк

ЧЕТВЕРТИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

19 квітня о 0:15 Сергій Рип'юк

ТРЕТІЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

105'

Хвилина додана.

19 квітня о 0:14 Сергій Рип'юк
104'

Балерді розкидав суперників фінтом Зідана, але відразу ж обрізався в центрі поля.

19 квітня о 0:12 Сергій Рип'юк
102'

Заміна в Бенфіки.

Кабрал вийшов замість Рафи Сілви.

19 квітня о 0:11 Сергій Рип'юк
101'

Момент!

Обамеянг спинив закидання на себе і парашутом бив у праву дев'ятку зліва, трохи не влучив!

19 квітня о 0:10 Сергій Рип'юк
100'

Заміна в Марселя

Замість Жиго вийшов Дау.

19 квітня о 0:08 Сергій Рип'юк
98'

Момент!

Після довгої високої передачі ді Марія з відскоком бив і Пау Лопес витягнув м'яч з ближньої дев'ятки!

19 квітня о 0:02 Сергій Рип'юк
93'

Простріл Ба закінчився кутовим.

19 квітня о 0:01 Сергій Рип'юк
91'

Команди відразу ж обмінялися швидкими атаками.

18 квітня о 23:59 Сергій Рип'юк
91'

ТРЕТІЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

18 квітня о 23:54 Сергій Рип'юк
90' +4

ДРУГИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

Команди пробували вирвати перемогу, роблячи закидання.

18 квітня о 23:51 Сергій Рип'юк
90' +2

Жоау Невеш фолить перед своїм штрафним.

18 квітня о 23:50 Сергій Рип'юк
90'

Чотири хвилини додано.

18 квітня о 23:48 Сергій Рип'юк
89'

Харіт зірвав контратаку Бенфіки.

18 квітня о 23:47 Сергій Рип'юк
87'

Момент!

Після вкидання аута ді Марія підстеріг відскок, але головою тільки легко направив м'яч в сторону воротаря!

18 квітня о 23:45 Сергій Рип'юк
85'

Удар Корреа з лінії штрафного після пасу Енріке п'ятою вийшов слабким і неточним

18 квітня о 23:43 Сергій Рип'юк
82'

Да Марія хотів подати кутовий, натомість в нього почали кидати різні предмети з трибун.

18 квітня о 23:41 Сергій Рип'юк
79'

ГГГГОООЛЛЛЛ!!!!!

Обамеянг зліва навісив від лицьової і Мумбанья пробив головою - міг би й відбивати Трубін, а так м'яч влетів між ніг Анатолія в сітку!

18 квітня о 23:36 Сергій Рип'юк
75'

Заміна в Марселя.

Корреа замість Ндіає.

18 квітня о 23:35 Сергій Рип'юк
74'

Момент!

Воротар Марселя Пау Лопес теж рятує свого команду після удару ді Марії!

18 квітня о 23:31 Сергій Рип'юк
71'

Ді Марія не зумів на фланзі пройти суперника.

18 квітня о 23:30 Сергій Рип'юк
69'

МОМЕНТ!

Верету прострілив зліва, Кондогбія з цента штрафного розстрілював Трубіна, але не зумів пробити українця!

18 квітня о 23:27 Сергій Рип'юк
66'

Трубін ледь не привіз!

Випустив з рук простий м'яч, на щастя для Бенфіки, встиг скластися і відбити на кутовий добивання Верету другим темпом

18 квітня о 23:25 Сергій Рип'юк
62'

Заміни в Бенфіки

Жоау Маріу замість Нереса, Кекчю замість Тенгстедта.

18 квітня о 23:23 Сергій Рип'юк
61'

Небезпечно!

Дальній удар Аріта Анатолій Трубін в падінні відбиває в сторону!

60'

Ді Марія грає рукою і отримує попередження.

18 квітня о 23:21 Сергій Рип'юк
59'

Заміни в Марселя

Мумбанья і Луїс Енріке поміняли Согло і Унахі.

18 квітня о 23:20 Сергій Рип'юк
59'

Момент!

За хвилину Нерес двічі асистував партнерам - спершу після проходу бразильця до лицьової і скидки на ді Марію назад удар Анхеля заблокували, а через кілька секунд пас на Тернгстедта закінчився підсічкою над воротарем, але в сітку із зовнішньої сторони.

18 квітня о 23:17 Сергій Рип'юк
56'

Кондогбія спробував другим темпом пробити метрів з 20, вийшло сильно і неточно.

18 квітня о 23:15 Сергій Рип'юк
54'

Обамеянг демонструє відмінну техніку, приймаючи м'яч.

18 квітня о 23:13 Сергій Рип'юк
51'

Рафа Сілва і ді Марія залізли в офсайд.

18 квітня о 23:07 Сергій Рип'юк
47'

М'яч в штрафному Бенфіки потрапив у руку Нересу. ВАР показав, що на пенальті це не тягне.

18 квітня о 23:06 Сергій Рип'юк
46'

Мурільйо поміняв Мбемба, очевидно, через жовту картку.

18 квітня о 23:05 Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

18 квітня о 22:49 Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

45' +2

Мбемба в центрі поля йде в жорсткий підкат за межами правил.

18 квітня о 22:48 Сергій Рип'юк
45'

Дві хвилини додано до першого тайму.

18 квітня о 22:45 Сергій Рип'юк
44'

Чнргова атака Марселя закінчилася переведенням наліво Обамеянгу та ударом габонця з лінії штрафного трохи вище.

18 квітня о 22:44 Сергій Рип'юк
43'

Согло сфолив на Ба, медики на газоні, надають допомогу.

18 квітня о 22:40 Сергій Рип'юк
37'

Антоніу завалив Обамеянга.

18 квітня о 22:35 Сергій Рип'юк
34'

Перспективна контратака Бенфіки закінчилася фолом Нереса в центрі поля.

18 квітня о 22:33 Сергій Рип'юк
31'

Обамеянг дуже активний попереду, але захопився боротьбою і порушив правила в атаці.

18 квітня о 22:31 Сергій Рип'юк
27'

Бенфіка проводить час, притиснута до свого майданчика.

18 квітня о 22:27 Сергій Рип'юк
24'

Небезпечно!

Опорники Бенфіки дали можливість Обамеянгу підготувати дальній удар. Вийшло зовсім трохи мимо правої дев'ятки:

18 квітня о 22:25 Сергій Рип'юк
21'

Тепер ініціатива у Марселя

18'

Небезпечно!

Після закидання Рафа Сілва пробував забити парашутом, вище.

18 квітня о 22:24 Сергій Рип'юк
16'

Небезпечно!

Верету навісив, Мбемба пробив головою з непоганої позиції - дуже неточно.

18 квітня о 22:23 Сергій Рип'юк
12'

Без явних загроз для воріт від обох команд поки в ці хвилини.

18 квітня о 22:17 Сергій Рип'юк
8'

Ндіає пробив у площину воріт після того, як обіграв двох центрбеків Бенфіки. Трубін справився з ударом по центру досить легко.

18 квітня о 22:16 Сергій Рип'юк
5'

Небезпечно!

Позиція для удару в Нереса була досить непоганою, але удар вийшов поганим - набагато мимо.

18 квітня о 22:15 Сергій Рип'юк
3'

Ді Марія шведою навішував, але Рафа Сілва просто не дістав м'яч.

18 квітня о 22:14 Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

18 квітня о 22:08 Сергій Рип'юк

В четвер, 11 квітня, відбудеться поєдинок у відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи, в якому гратимуть французький «Марсель» та португальська «Бенфіка». Гра пройде в Марселі (Франція) на полі стадіону «Велодром», початок - о 22:00 за Києвом.

В першому матчі, який закінчився перемогою «Бенфіки» 2:1, лісабонська команда зіграла два різних тайми. В першому здавалося, що «Марсель» не матиме жодних шансів, очскільки з його захистом і опорною зоною господарі робили, що хотіли. Але в другому таймі «орли» спробували зіграти на утримання рахунку 2:0 і поплатилися - Антоніу Сілва грубо помилився в захисті, Анатолій Трубін не виручив. Внаслідок цього Обамеянг зробив рахунок 2:1 і в «Марселя» з'явилися шанси вийти в півфінал, особливо якщо врахувати божевільну підтримку місцевого стадіону у матчі-відповіді в Франції.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Марсель» - «Бенфіка».