АНЧЕЛОТТІ: «Пенальті – азартна гра. Довіряв Луніну, який був спокійним»

Карло коротко прокоментував серію пенальті у матчі «Манчестер Сіті» – «Реал»

17 квітня відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Манчестер Сіті» та «Реал» Мадрид [перший поєдинок - 3:3]. Основний час гри завершився з рахунком 1:1, в овертаймі колективи не зуміли відзначитись, а в серії пенальті сильнішим виявився королівський клуб - 4:3.

Український голкіпер «вершкових» Андрій Лунін вийшов на поле з перших хвилин і відіграв увесь поєдинок. У серії пенальті він двічі відбив удари гравців «Манчестер Сіті».

Після завершення зустрічі головний тренер «Реала» Карло Анчелотті коротко прокоментував серію післяматчевих пенальті та відзначив спокій Андрія Луніна:

«Якщо є спосіб перемогти, то це пенальті. Пенальті - це як азартна гра, але я дуже довіряв гравцям і Луніну, який був дуже спокійним», - сказав Карло.

Відеоогляд матчу Манчестер Сіті - Реал - 1:1 (пен. 3:4)