Верес заробив штрафний на лівому фланзі атаки.

90'

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, п'ять хвилин.

15 квітня о 17:59 Олександр Снітко
88'

ПОПЕРЕЧИНА! Кльоц із лівого флангу штрафного скинув у центр на Дахновського, а той потужно пробив у верхній каркас.

15 квітня о 17:58 Олександр Снітко
86'

Бара поміняли на Рибалку.

15 квітня о 17:57 Олександр Снітко
86'

Замість Хобленка вийшов Прядун.

15 квітня о 17:56 Олександр Снітко
85'

Яшарі завершив зміщення з правого флангу дальнім ударом над воротами.

15 квітня о 17:54 Олександр Снітко
82'

Михайло Шестаков вийшов замість Шевченка.

15 квітня о 17:52 Олександр Снітко
79'

Верес цими хвилинами атакує на чужій половині.

15 квітня о 17:49 Олександр Снітко
77'

Хобленко отримав закидання до лівого флангу штрафного в офсайді.

15 квітня о 17:47 Олександр Снітко
75'

Шестаков виконав неточну подачу з правого флангу штрафного.

15 квітня о 17:46 Олександр Снітко
73'

Кльоц вийшов замість Кухарука.

73'

Шастала замінили на Дахновського.

15 квітня о 17:44 Олександр Снітко
72'

МОМЕНТ! Курко зіграв до правого флангу штрафного на Шастала, який другим дотиком бив у ближню дев'ятку, але Кучеренко парирував.

15 квітня о 17:42 Олександр Снітко
70'

Замість Тілля вийшов Ейнел.

15 квітня о 17:40 Олександр Снітко
68'

МОМЕНТ! Удар Балана від входу до правого флангу штрафного захисники перевели повз дальню стійку.

15 квітня о 17:37 Олександр Снітко
65'

Морозка поміняли на Шарая.

65'

Гайдучик замінив Мрвальєвича.

15 квітня о 17:35 Олександр Снітко
63'

Є якесь пошкодження у Мрвальєвича.

15 квітня о 17:33 Олександр Снітко
62'

Шестаков вийшов замість Наумця.

15 квітня о 17:31 Олександр Снітко
59'

МОМЕНТ! Когуту вдалось відбити дальній удар із правого флангу від Наумця.

15 квітня о 17:30 Олександр Снітко
58'

МОМЕНТ! Когут ударом під воротаря на другому темпі завершував простріл із лівого флангу штрафного, але Когут потягнув.

15 квітня о 17:28 Олександр Снітко
55'

Мрвальєвич на правому фланзі штрафного отримав закидання до офсайду.

15 квітня о 17:25 Олександр Снітко
52'

ЛНЗ дуже активно розпочав другий тайм.

15 квітня о 17:24 Олександр Снітко
49'

ГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛ! Простріл із лівого флангу на ближній замкнув Хобленко.

15 квітня о 17:23 Олександр Снітко
48'

І знову нас не ввімкнули вчасно на Сетанті.

15 квітня о 16:19 Олександр Снітко
45'

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, дві хвилини.

15 квітня о 16:18 Олександр Снітко
44'

Пасіч прорвався до лівого флангу штрафного на швидкості, але подав невдало на дальню.

15 квітня о 16:16 Олександр Снітко
40'

Верес багато тримає м'яч у себе в ногах.

15 квітня о 16:13 Олександр Снітко
38'

Кухарук отримав передачу на хід до центру штрафного й вирішив упасти за контакту з Баром.

15 квітня о 16:10 Олександр Снітко
35'

Контроль м'яча від Вересу в центрі поля.

15 квітня о 16:07 Олександр Снітко
32'

Морозко не наздогнав передачу на хід до правого флангу атаки.

15 квітня о 16:04 Олександр Снітко
30'

Фолом зупинили Кухарука на правому фланзі атаки.

15 квітня о 16:02 Олександр Снітко
27'

Навіс Стасюка з правого флангу Пасіч на дальній головою перевів у поперечину, але до цього штовхнув суперника в спину.

15 квітня о 16:00 Олександр Снітко
25'

Фол від Яго на лівому фланзі атаки проти Наумця.

15 квітня о 15:58 Олександр Снітко
23'

Постріл від Кухарука із зони перед штрафним пішов над воротами.

15 квітня о 15:56 Олександр Снітко
21'

Хобленко з лівого флангу штовхав м'яч до меж штрафного на Бара, але той пас не зупинив.

15 квітня о 15:54 Олександр Снітко
19'

Яшарі віддав у аут переведення на правий фланг атаки.

15 квітня о 15:53 Олександр Снітко
17'

Стасюка збив на лівому фланзі атаки проти Шастала.

15 квітня о 15:49 Олександр Снітко
15'

Кухарук та Пасіч налетіли один на одного головами в центрі поля.

15 квітня о 15:48 Олександр Снітко
14'

Пасіч отримав закидання до лівого флангу в офсайд.

15 квітня о 15:46 Олександр Снітко
12'

Із відскоку на правому фланзі штрафного Яшарі пробив у захисника.

15 квітня о 15:45 Олександр Снітко
11'

Кучеренко на правому фланзі оборони втратив рівновагу та впав на м'яч рукою під час передачі Пасіча.

15 квітня о 15:44 Олександр Снітко
9'

Балан отримав пошкодження в боротьбі проти Норенкова на фланзі.

15 квітня о 15:41 Олександр Снітко
7'

Ривок від Шастала до лівого флангу штрафного зупинив Саліху.

15 квітня о 15:39 Олександр Снітко
5'

Морозко з кутового на лівому фланзі подав на ближню, де були тільки захисники.

15 квітня о 15:38 Олександр Снітко
4'

ЛНЗ відбивається від атак суперників на старті.

15 квітня о 15:36 Олександр Снітко
2'

Закидання до лівого флангу атаки Пасіч у межах поля не наздогнав.

1'

Кучеренко у воротарському перехопив передачу з лівого флангу від Шевченка.

15 квітня о 15:35 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

15 квітня о 14:37 Олександр Снітко
15 квітня о 14:32 Олександр Снітко

У понеділок, 15-го квітня, відбудеться поєдинок 24-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться черкаський ЛНЗ і рівненський «Верес». Матч відбудеться в Черкасах, на полі стадіону «Центральний», початок о 15:30.

На перший день нового тижня у нас, зокрема, винесено матч поміж двома командами в неоднозначному стані. Футболісти Олега Дулуба як шокували «Полісся», так відтоді більше й не перемагали, тоді як команда Олега Шандрука тривалий час не могла підлаштуватись під нового наставника, але зараз справи в неї пішли на покращення. «Верес» уже виграв дві ключові битви проти «Чорноморця» і «Оболоні» із загальним рахунком 4:0, і якщо обіграє ще один колектив із переліку конкурентів у битві за виживання, то може і зачепитися за вихід із зони перехідних матчів.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу ЛНЗ - «Верес».