Плей-оф ЧС-2024. Хорватія обіграла Польщу, нічия Нідерландів та Фінляндії

Відбулися перші матчі плей-оф чемпіонату світу 2024

Цього вікенду, 12-13 березня, відбулися перші матчі плей-оф чемпіонату світу 2024 з футзалу.

Збірна Хорватії в гостях обіграла команду Польщі. Господарі двічі виходили вперед - Себастьян Шадурськи відкрив рахунок на початку зустрічі, а під кінець першого тайму Марко Курая забив у свої ворота. Але хорвати обидва рази відігравалися - Лука Перич зробив дубль. А за п'ять хвилин до фінальної сирени Давид Матей приніс гостям перемогу з рахунком 3:2.

Збірні Нідерландів та Фінляндії розійшлися миром. Яркко Аласуутарі наприкінці першого тайму відкрив рахунок, але за дві хвилини до фінальної сирени Жорді Кретьє зрівняв та зустріч завершилася з рахунком 1:1.

Зустріч у відповідь відбудуться 16 і 17 квітня.

Плей-оф ЧС-2024, перші матчі

12-13 березня

Польща - Хорватія - 2:3 (2:1)
Голи: Шадурськи, 3, Курая, 15 (у свої ворота) - Періч, 14, Періч, 34, Матея, 35.

Нідерланди - Фінляндія - 1:1 (0:1)
Голи: Кретьє, 38 - Аласуутарі, 17.