Грізманн назвав умову для загальної перемоги Атлетіко над Боруссією Д

Нападник – про протистояння зі «джмелями»

Форвард мадридського «Атлетіко» Антуан Грізманн дав оцінку перемозі над дортмундською «Боруссією» (2:1) у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

«Дуже важливо перемогти в першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Ми відпочинемо і вирушимо до Німеччини, щоб теж спробувати виграти.

У другому таймі вони володіли м'ячем, у нас були моменти, коли ми могли забити третій гол. У другому таймі нам доводилося багато терпіти. На виїзді нам також доведеться терпіти, щоб виграти матч. Ми володіємо досить високим рівнем, щоб вийти в півфінал, але ми знаємо, яка там атмосфера», - зізнався Грізманн.

Раніше стало відомо, що Антуан Грізманн увійшов до числа претендентів на приз найкращому гравцеві тижня в Лізі чемпіонів.

Юрій Остроумов Джерело: Mundo Deportivo