Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, чотири хвилини.

90'

Рубчинський зачепив коліно Боля в боротьбі перед чужим штрафним.

09 квітня о 16:29 Олександр Снітко
88'

М'яч відскочив на правий кут воротарського для Очеретька, але той просто махнув ногою повз нього.

09 квітня о 16:27 Олександр Снітко
87'

Дніпряни тримають м'яч на чужій половині.

09 квітня о 16:26 Олександр Снітко
86'

Граємо далі.

86'

ВІДБІЙ ТРИВОГИ!

09 квітня о 15:42 Олександр Снітко
86'

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!

09 квітня о 15:40 Олександр Снітко
84'

Гуцуляк завдав удару низом із зони перед штрафним повз праву стійку.

09 квітня о 15:38 Олександр Снітко
82'

Слесар вийшов догравати замість Кирюханцева.

82'

Удар від Горбунова з правого флангу штрафного було заблоковано.

09 квітня о 15:36 Олександр Снітко
80'

Горбунов у боротьбі проти Батагова на правому фланзі штрафного заробив кутовий.

09 квітня о 15:34 Олександр Снітко
78'

Кирюханцев отримав передачу до правого флангу штрафного, після чого пробив у Мірошніченка.

09 квітня о 15:33 Олександр Снітко
77'

Відновлення матчу супроводжується атаками Зорі.

09 квітня о 15:32 Олександр Снітко

ГРАЄМО ДАЛІ!

09 квітня о 15:22 Олександр Снітко

ВІДБІЙ!

09 квітня о 14:40 Олександр Снітко
75'

09 квітня о 14:39 Олександр Снітко
74'

Сарапія з травмою замінили на Пасіча.

09 квітня о 14:38 Олександр Снітко
74'

Лєднєва замінили на Третьякова.

74'

Сарапій із пошкодженням сидить на газоні.

09 квітня о 14:37 Олександр Снітко
73'

Кирюханцева попередили за фол проти Бабенка на чужій половині.

09 квітня о 14:36 Олександр Снітко
71'

МОМЕНТ! Боль у підкаті в центрі штрафного кинувся блокувати удар від Лєднєва, після чого добивав Горбунов, але Сапутін витягнув із-під поперечини.

09 квітня о 14:35 Олександр Снітко
70'

МОМЕНТ! Волинець зафіксував у руках удар низом від Яцика з лівого флангу штрафного низом.

09 квітня о 14:33 Олександр Снітко
69'

Бутко із штрафного пробив абикуди.

09 квітня о 14:32 Олександр Снітко
68'

Адамюк устиг збити Антюха до входження того до лівого флангу штрафного.

09 квітня о 14:30 Олександр Снітко
65'

Чекаємо на продовження банкету тепер. Команди заінтригували.

09 квітня о 14:27 Олександр Снітко
63'

Горбунов гратиме замість Танчика.

62'

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Горбач у падінні головою замкнув подачу з лівого флангу від Антюха на ближню стійку.

09 квітня о 14:26 Олександр Снітко
61'

МОМЕНТ! Волинець парирував із-під лівої від себе стійки дальній удар Чурка із зони перед штрафним.

09 квітня о 14:25 Олександр Снітко
60'

Сапутін спокійно забрав дальній удар Гуцуляка з лівого флангу.

09 квітня о 14:22 Олександр Снітко
58'

Бутко з правого флангу подав до центру штрафного, де Яцик у падінні бив головою, але просто не влучив по м'ячу.

09 квітня о 14:21 Олександр Снітко
56'

МОМЕНТ! Подачу Яцика з лівого флангу на дальній стійці завершував головою Горбач, проте Волинець зумів парирувати загрозу.

09 квітня о 14:20 Олександр Снітко
55'

ГГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Бутко закинув до правого флангу штрафного з власної половини, а Кирюханцев першим же дотиком перекинув Волинця.

09 квітня о 14:19 Олександр Снітко
54'

Бабенко потягнув на газон Яцика в центрі поля.

09 квітня о 14:17 Олександр Снітко
52'

ГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Рубчинський подав кутовий із лівого флангу на ближній кут воротарського, де Гуцуляк головою пробив під стійку.

09 квітня о 14:15 Олександр Снітко
50'

Боль у підкаті зіграв у ноги Мірошніченка на правому фланзі оборони.

09 квітня о 14:13 Олександр Снітко
48'

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Мірошніченко подав із штрафного з правого флангу на дальню стійку, де Адамюк бив під поперечину, Сапутін дістав, після чого Сваток зіграв на добиванні головою.

09 квітня о 14:12 Олександр Снітко
47'

Очеретько кинув поміж ніг Батагову на правому фланзі, після чого той його збив.

09 квітня о 14:09 Олександр Снітко
46'

Волошина поміняли на Горбача.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

09 квітня о 13:54 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

09 квітня о 13:52 Олександр Снітко
45'

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще дві хвилини.

44'

МОМЕНТ! Завершив зміщення з правого флангу до зони перед штрафним Антюх дальнім ударом до рук воротаря.

09 квітня о 13:49 Олександр Снітко
42'

МОМЕНТ! Гуцуляк на швидкості зайшов до правого флангу штрафного, після чого бив низом під Сапутіна, але той потягнув.

09 квітня о 13:46 Олександр Снітко
39'

Повз ближню пролетів удар головою Гуцуляка з центру штрафного на завершення подачі Мірошніченка з лівого флангу.

09 квітня о 13:44 Олександр Снітко
36'

Яцик із фолом увійшов у боротьбу в повітрі в центрі поля проти Сарапія.

09 квітня о 13:40 Олександр Снітко
33'

МОМЕНТ! Очеретько прострілював на дальню з передачі Лєднєва до правого флангу штрафного, але Гуцуляк явно не встигав до завершення.

09 квітня о 13:38 Олександр Снітко
31'

До офсайду піймала Антюха передача на хід до лівого флангу атаки.

09 квітня о 13:35 Олександр Снітко
27'

Зоря продовжує тримати м'яч на чужій половині.

09 квітня о 13:33 Олександр Снітко
25'

МОМЕНТ! Стінка Волошина та Башича перед чужим штрафним завершилась ударом під поперечину від останнього, але Волинець витягнув.

09 квітня о 13:32 Олександр Снітко
24'

Яцик сфолив на правому фланзі атаки проти Мірошніченка.

09 квітня о 13:31 Олександр Снітко
22'

Немає небезпеки в атаках команд цими хвилинами. Виключно боротьба.

09 квітня о 13:27 Олександр Снітко
19'

Зоря розігрує атаку вширш у центрі поля.

09 квітня о 13:24 Олександр Снітко
17'

Висока подача з правого флангу від Таничка перелетіла над штрафним.

09 квітня о 13:22 Олександр Снітко
15'

МОМЕНТ! Гуцуляк отримав закидання до правого флангу штрафного, але грати в центр було ні на кого, тому Олексій розвернувся й пробив низом до рук воротаря.

09 квітня о 13:20 Олександр Снітко
12'

Немає просування в атаці Дніпра-1 далі за центр поля.

09 квітня о 13:17 Олександр Снітко
10'

Антюх не зіграв на м'ячі під час передачі п'ятою з лівого флангу штрафного від Волошина.

09 квітня о 13:16 Олександр Снітко
8'

Тримається м'яч усе одно в Зорі в атаці краще за суперників на старті.

09 квітня о 13:13 Олександр Снітко
6'

Травмованого Піхальонка замінили на Очеретька.

09 квітня о 13:12 Олександр Снітко
5'

Піхальонок - усе на сьогодні?

09 квітня о 13:11 Олександр Снітко
3'

А зараз пошкодження вже в Піхальонка.

09 квітня о 13:10 Олександр Снітко
2'

Зоря починає матч у контролі м'яча.

09 квітня о 13:08 Олександр Снітко
1'

Сарапій травмував гомілкостоп під час відбирання м'яча у Волошина.

09 квітня о 13:07 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

09 квітня о 12:46 Олександр Снітко
09 квітня о 12:42 Олександр Снітко

У вівторок, 9-го квітня, відбудеться поєдинок 23-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться дніпровський «Дніпро-1» і луганська «Зоря». Матч відбудеться в Дніпрі, на полі стадіону «Дніпро-Арена», початок о 13:00.

Ще рік тому ця афіша була б справді очікуваним протистоянням, але зараз «Дніпро-1» робить вигляд, що бореться за чемпіонський титул, а «Зоря» реально бореться за виживання в «елітному» дивізіоні. Ситуація для команди Юрія Коваля вже не настільки критична, як кількома тижнями раніше, але якщо знову провалитися в смугу невдач, то в підсумку можна загнати себе в кут. Команду Юрія Максимова це теж стосується.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Дніпро-1» - «Зоря».