Роналду вилучили, Аль-Хіляль здолав Аль-Наср. Через Кріштіану скасували гол

«Лідери» виграли у «всесвітнього клубу» з рахунком 2:1, португалець зганьбився

8 квітня відбувся матч 1/2 фіналу Суперкубку Саудівської Аравії 2023 між командами «Аль-Хіляль» та «Аль-Наср». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «лідерів».

Поєдинок пройшов на нейтральному стадіоні «Мохаммед бін Зайед Стедіум» в Абу-Дабі.

Рахунок на 45+5-й хвилині міг відкрити Отавіо, проте його м'яч було скасовано. Справа в тому, що під час передачі з правого флангу зірковий португальський форвард Кріштіану Роналду намагався дістати м'яч. Але португалець перебував поза грою. Хоч він і не торкнувся м'яча, офсайд все одно було зараховано. Сам Отавіо перебував за захисниками «Аль-Хіляля» в момент пасу.

Кріштіану так бурхливо апелював до арбітра, що у результаті нарвався на жовту картку.

На 61-й хвилині Салім аль-Давсарі вивів «лідерів» уперед, а вже на 72-й Малком подвоїв перевагу номінальних господарів.

На 86-й Роналду отримав пряму червону картку за те, що вдарив одного із суперників в обличчя. Рефері підбіг до гравців та вилучив португальця. У результаті Кріштіану замахнувся на суддю, але удару не завдав.

Єдиний м'яч для «всесвітнього клубу» на 90+9-й хвилині забив Садіо Мане.

У фіналі «Аль-Хіляль» зіграє проти «Аль-Іттіхада», який у своєму півфінальному поєдинку обіграв «Аль-Вахду» 2:1.