Дограють матч команди. Відверто дограють.

84'

Федора поміняли на Теслюка.

07 квітня о 19:42 Олександр Снітко
83'

Степаненко здалеку приклався з відскоку на правому фланзі, але влучив у захисника. Кутовий.

07 квітня о 19:41 Олександр Снітко
81'

МОМЕНТ! Марлон заходив під гострим кутом через лівий фланг штрафного під удар, але пробив точно у воротаря.

07 квітня о 19:36 Олександр Снітко
78'

Марлон дограватиме замість Зубкова.

07 квітня о 19:35 Олександр Снітко
76'

ГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Азарові на лівому фланзі штрафного бив із гострого кута, Ледвій парирував перед собою, а Зубков добив.

07 квітня о 19:32 Олександр Снітко
72'

Таллес фолом у центрі поля зупинив контратаку за участі Судакова.

07 квітня о 19:29 Олександр Снітко
69'

Руніч гратиме замість Квасниці.

68'

МОМЕНТ! Пастух подарував м'яч на лівому фланзі захисту Степаненку та Шведу, ті зіграли на Сікана, але партнер пробив низом повз праву стійку.

07 квітня о 19:27 Олександр Снітко
67'

Контролює м'яч Шахтар на чужій половині.

07 квітня о 19:24 Олександр Снітко
64'

МОМЕНТ! Різник помилився з передачею до лівого флангу оборони, після чого м'яч доставили до Таллеса під гострий кут, але пробити воротаря низом не вийшло.

07 квітня о 19:20 Олександр Снітко
61'

Плюман на дальньому куті воротарського не акцентовано пробив головою на завершення подачі з правого флангу.

07 квітня о 19:19 Олександр Снітко
60'

На заміну Ляху з'явився Притула.

07 квітня о 19:16 Олександр Снітко
57'

Сікан дограватиме замість Траоре.

57'

Швед гратиме замість Егіналду.

07 квітня о 19:14 Олександр Снітко
55'

Егіналду травмувався на рівному місці.

07 квітня о 19:13 Олександр Снітко
52'

Тримається м'яч у Руху в центрі поля.

07 квітня о 19:09 Олександр Снітко
50'

М'яч тільки те й робить, що перебуває в повітрі на старті тайму.

07 квітня о 19:07 Олександр Снітко
48'

Сич завалив на газон Степаненка в боротьбі на правому фланзі атаки.

07 квітня о 19:05 Олександр Снітко
46'

Егіналду грає замість Кевіна.

07 квітня о 19:04 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

07 квітня о 18:49 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

07 квітня о 18:48 Олександр Снітко
45'

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме одну хвилину.

07 квітня о 18:47 Олександр Снітко
44'

МОМЕНТ! Судаков пробивав у правий кут із штрафного на виконання, але Ледвій контролював.

07 квітня о 18:46 Олександр Снітко
43'

Підгурського попередили, але він просто гість сьогодні.

07 квітня о 18:45 Олександр Снітко
41'

Судаков зміщувався з лівого флангу до зони перед штрафним, де Федор його збив.

07 квітня о 18:43 Олександр Снітко
39'

Дуже багато помилко від команди Пушича на власній половині.

07 квітня о 18:41 Олександр Снітко
37'

ГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Таллес отримав передачу Квасниці до правого флангу штрафного, після чого хитнув Матвієнка й закрутив у дальню дев'ятку.

07 квітня о 18:38 Олександр Снітко
35'

МОМЕНТ! Дідик переклав під ліву ногу перед чужим штрафним і пробив потужно до рук Різнику.

07 квітня о 18:36 Олександр Снітко
32'

Шахтар аж забагато дає контролювати м'яч суперникам.

07 квітня о 18:33 Олександр Снітко
30'

Дідик у центрі поля грубо пройшовся по ногах Судакова.

07 квітня о 18:32 Олександр Снітко
29'

Простріл із лівого флангу штрафного від Плюмана блокував на кутовий Бондар.

07 квітня о 18:31 Олександр Снітко
28'

Заблоковано удар Квасниці з правого флангу штрафного.

07 квітня о 18:28 Олександр Снітко
25'

Кевін грубо пішов у ногу Сичу на лівому фланзі оборони.

07 квітня о 18:27 Олександр Снітко
24'

МОМЕНТ! Пастух вилетів у центрі штрафного завершувати головою подачу з лівого флангу від Ляха, але пробив точно до рук Різнику.

07 квітня о 18:25 Олександр Снітко
22'

Конопля виборов у Квасниці закидання до правого флангу штрафного, але подав у підсумку невдало.

07 квітня о 18:23 Олександр Снітко
20'

Фол Траоре на правому фланзі оборони.

07 квітня о 18:22 Олександр Снітко
18'

Донеччани просто нічого не дають зробити суперникам.

07 квітня о 18:19 Олександр Снітко
16'

ГГГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Бондаренко правим флангом атаки протягнув м'яч від центральної лінії, після чого змістився й здалеку дав під ближню стійку.

07 квітня о 18:16 Олександр Снітко
13'

Слюбик на чужій половині атакував Траоре й той знову травмувася.

07 квітня о 18:15 Олександр Снітко
11'

Сича попередили за удар по ногах Кевіну біля центральної лінії на правому фланзі оборони.

07 квітня о 18:14 Олександр Снітко
10'

Тримається м'яч у Шахтаря й надалі.

07 квітня о 18:11 Олександр Снітко
8'

ГГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Траоре на лівому фланзі штрафного розвернувся з передачею в центр на Зубкова, який залишив п'ятою на Бондаренка, а той штовхнув у дальній кут.

07 квітня о 18:10 Олександр Снітко
7'

Кевін від лицьової на правому фланзі штрафного подавав у центр, де Дідик вибив на кутовий.

07 квітня о 18:08 Олександр Снітко
4'

МОМЕНТ! Зубков на правому фланзі штрафного завершував із гострого кута коротку передачу Судакова, але Слюбик блокував на кутовий.

07 квітня о 18:06 Олександр Снітко
2'

МОМЕНТ! Дальній постріл із правого флангу від Зубкова в ближній парирував Ледвій, після чого Траоре добив свічку точно йому в руки.

07 квітня о 18:04 Олександр Снітко
1'

Шахтар почав із контролю м'яча.

07 квітня о 18:03 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

07 квітня о 17:17 Олександр Снітко
07 квітня о 17:16 Олександр Снітко

У неділю, 7-го квітня, відбудеться поєдинок 23-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться донецький «Шахтар» і львівський «Рух». Матч відбудеться у Львові, на полі стадіону «Арена Львів», початок о 18:00.

Чинні чемпіони країни продовжують гонитву за черговим «золотом» у своїй історії. Але конкурентів у «Шахтаря» ще занадто багато для того, щоб зменшувати оберти. «Рух», теоретично, є одним із них, але якщо програє в очній зустрічі, то, швидше за все, втратить цей статус остаточно. У першому колі були гарячі 1:1 з присмаком скандалу, але й зараз команди набрали дуже солідну форму.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» - «Рух».