Неймовірний трилер. Челсі з Мудриком вирвав перемогу в Ман Юнайтед

Коул Палмер оформив хет-трик, забивши два голи у компенсований час

Ввечері 4 квітня пройшов суперматч 31-го туру АПЛ між командами «Челсі» та «Манчестер Юнайтед».

Український вінгер Михайло Мудрик вийшов на поле у стартовому складі «Челсі» та провів на полі 70 хвилин, після чого був замінений.

❗️ Більше новин про АПЛ читайте в Telegram!

Господарі забили перший гол у ворота «червоних дияволів» вже на 4-й хвилині. Відзначився Конор Галлахер (1:0).

На 19-й хвилині господарі реалізували пенальті - влучно пробив Коул Палмер (2:0). 11-метровий був призначений після фолу захисника гостей на Марку Кукурельї. Передачу на іспанського захисника віддавав Михайло Мудрик.

Однак гості зуміли забити два голи та зрівняти рахунок ще до перерви, а у другому таймі - вийти уперед. Дублем відзначився Алехандро Гарначо (3:2).

Розв'язка настала у компенсований час. Спочатку Коул Палмер реалізував другий пенальті та зрівняв рахунок у цьому трилері (3:3). А у наступній атаці Палмер вирвав перемогу для синіх після рикошету на 90+11 хвилині!

⚽️ Зафіксована неймовірна перемога Челсі - 4:3!

«Ман Юнайтед» залишається на 6-му місці (48 балів). «Челсі» набрав 43 очки і піднявся на 10 позицію.

АПЛ. 31-й тур, 4 квітня

🏆 Челсі - Манчестер Юнайтед - 4:3

Голи: Галлахер, 4, Палмер, 19 (пен), 90+10 (пен), 90+11 - Гарначо, 34, 67, Бруну Фернандеш, 39

Челсі: Петрович, Гюсто (Гілкріст, 75), Дісасі (Чалоба, 75), Бадьяшіль, Кукурелья, Галлахер (Мадуеке, 89), Мудрик (Стерлінг, 71), Фернандес, Палмер, Кайседо (Чуквуемека, 71), Джексон.

Манчестер Юнайтед: Онана, Ван-Біссака, Варан (Еванс, 46; Камбвала, 66), Магуайр, Діогу Далот, Каземіро (Мактоміней, 75), Бруну Фернандеш, Майну, Антоні, Гарначо (Маунт, 86), Хойлунд (Рэшфорд, 66).

Попередження: Гюсто (32), Фернандес (35), Кайседо (90+12).