ВІДЕО. Гонка за Пічічі триває! Ла Ліга смакує останні голи Довбика

Артем забив 16 голів у цьому сезоні іспанського чемпіонату

31 березня відбувся матч 30-го туру Ла Ліги між командами «Жирона» та «Бетіс». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь господарів.

Український форвард господарів Артем Довбик вийшов на поле з перших хвилин і був замінений на 90+6-й. Артем оформив дубль та перервав безгольову серію за каталонський клуб, яка налічувала вісім матчів.

Довбик зумів зрівнятися за кількістю голів у Ла Лізі з Джудом Беллінгемом з «Реала» та Анте Будіміром з «Осасуни» - у трьох по 16 голів. Офіційний твіттер-акаунт Ла Ліги виставив відео з останніми голами Довбика та оцінив його шанси у боротьбі за трофей Пічічі, який щорічно вручається найкращому бомбардиру чемпіонату.

«Дубль Довбика ставить його на вершину списку бомбардирів чемпіонату разом із Беллінгемом і Будіміром. 🔝🔝🔝 Гонка за Пічічі триває! 👀», - йдеться у коментарі Ла Ліги.