Плюс 8 очок. Прометей вдруге обіграв Огре та вийшов у півфінал ЛЕБЛ

Команда Ронена Гінзбурга у півфіналі зіграє з ризьким клубом ВЕФ

Український клуб «Прометей» вдруге обіграв латвійський Огре та вийшов у півфінал Латвійсько-Естонської баскетбольної ліги.

Ввечері 3 квітня «Прометей» на виїзді здобув другу перемогу в чвертьфінальній серії плей-оф ЛЕБЛ проти «Огре». Титани перемогли з рахунком 90:82 та стали півфіналістами турніру.

Зустріч видалася дуже непростою, адже команда Ронена Гінзбурга хоч і мала перевагу впродовж усієї гри, не відривалася в рахунку на суттєву кількість очок. На велику перерву команди пішли за переваги +5 на користь «Прометей», а третя чверть взагалі залишися за «Огре». У заключній 10-хвилинці титанам нарешті вдалося зламати натиск суперника та довести матч до перемоги.

Найефективнішим баскетболістом зустрічі став Онджей Балвін, який набрав 16 очок, зібрав 8 підбирань та віддав 3 асисти.

Таким чином, «Прометей» виграв серію проти «Огре» з рахунком 2:0 та пройшов до півфіналу турніру, де зустрінеться із ризьким ВЕФ. Клуб зі столиці Латвії у своїй чвертьфінальній серії здолав «Ригас Зеллі».

ЛЕБЛ. 1/4 фіналу, 2-й матч, 3 квітня

Огре (Латвія) - Прометей (Україна) - 82:90 (23:25, 19:22, 21:20, 19:23)

Пари 1/4 фіналу

Сітка плей-оф

Відеозапис матчу Огре (Латвія) - Прометей (Україна) - 82:90

Микола Степанюк Джерело: БК Прометей
По темі:

Бокс | 18 травня 2024, 03:50 31

Sport.ua разом із GGBET анонсує головний поєдинок суперважкої вагової категорії в боксі за 25 років