ВІДЕО. Роналду зробив хет-трик у другому матчі поспіль. Третій гол – шедевр

Кріштіану розриває за Аль-Наср у матчі проти Абхи у Саудівській Аравії

2 квітня відбувається матч 26-го туру чемпіонату Саудівської Аравії між командами Абха та Аль-Наср.

Зірковий португальський форвард «всесвітнього клубу» Кріштіану Роналду оформив хет-трик уже у першому таймі.

КріРо двічі вразив ворота суперників після ударів зі штрафних. 3-й м'яч португалець забив шедеврально.

Після невдалої гри захисника під час перехоплення Роналду прийняв м'яч і перекинув голкіпера, який явно втратив ворота.

❗️ ВІДЕО. Роналду зробив хет-трик у другому матчі поспіль. Третій гол - шедевр

Але і це не все. Роналду зробив також 2 асисти: на Садіо Мане та Абдулмаджіда Аль-Сулайхіма.

Для португальця це 60-й поєдинок у футболці Аль-Насра. На його рахунку вже 56 голів та 15 асистів.

Після першого тайму рахунок у матчі Абха - Аль-Наср 0:5! Кріштіану замінили у перерві на Мешарі Аль-Немера.

КріРо оформив хет-трик у другому поєдинку поспіль. 30 березня у 25-му турі португалець тричі вразив ворота Аль-Таї.