Валерій ІВАЩЕНКО: «Наш ворог – це ми самі»

Тренер «Оболоні» поділився враженнями від матчу своєї команди

Головний тренер київської «Оболоні» Валерій іващенко в ефірі УПЛ ТБ поділився емоціями від програного матчу своєї команди донецькому «Шахтарю» (0:3).

«Я хлопцям казав, що наш ворог - це ми самі, якщо мине будемо в простих моментах помилятися, то суперник нічого не зробить.

В першому таймі ми самі собі привезли моменти, хоча добре починали, декілька моментів мали. А це футбол - десь досвід, десь клас футболіста має бути, там не забили, а собі привезли пару моментів... Плюс вилучення.

Хлопцям дякую за другий тайм, що витримали, старалися відігратися, молодці за другий тайм.

Суханов? Він емоційний хлопець, але в першу чергу треба думати про команду, а не просто захотілося десь там показати емоції...

Емоції треба показувати попереду, забивати голи, діяти на користь команді. А це не красить футбол. Цей фол просто підвів команду», - сказав Іващенко.

Сергій Рип'юк Джерело: YouTube