90'

Компенсовано 4 хвилини

90'

ГООООООООООООООООООЛ!

Чорноморець провів швидку атаку. У завершальній стадії Штогрін віддав пас на Кузика, той пробив в один дотик і переграв Бойка.

30 березня о 17:19 Олександр Снітко
89'

Альваренга вийшов на поле замість Бадібанги у складі Чорноморця.

88'

Будківський відпасував на Назаренка, той пробив з меж штрафного майданчика, але не влучив у ворота.

30 березня о 17:18 Олександр Снітко
88'

Штогрін з лівого флангу змістився в центр та пробив приблизно з 25 метрів - повз дальню стійку воріт пролетів м'яч.

30 березня о 17:15 Олександр Снітко
85'

Заміна у складі Чорноморця. Замість Авагімяна на поле вийшов Присяжнюк.

30 березня о 17:14 Олександр Снітко
83'

Штогрін пробив з близької відстані, Бойко відбив м'яч.

30 березня о 17:13 Олександр Снітко
82'

Проти Авагімяна порушили правила, той у відповідь штовхнув опонента. Таллес і Авагімян отримали по жовтій картці. Також попереджений Бойко, який прийшов в центр поля, щоб поговорити з арбітром.

30 березня о 17:08 Олександр Снітко
78'

ВИЛУЧЕНННЯ!

Кушніренко вдарив Кузика ззаду по ногах в центрі поля. Друге попередження та вилучення.

30 березня о 17:07 Олександр Снітко
76'

Таллес завдав удару з-за меж штрафного майданчика - вище воріт.

30 березня о 17:06 Олександр Снітко
74'

ГООООООООООООООООООООООООЛ!

Кушніренко після навісу з кутового від Мустафаєва пробив головою. М'яч влетів у сітку воріт. Захисники Чорноморця погано діяли в цьому моменті, ніхто не завадив Кушніренку завдати удару.

30 березня о 17:03 Олександр Снітко
72'

Подвійна заміна у складі Полісся. Луіфер і Козак залишили поля, замість них гратимуть Фортюне та Мустафаєв.

30 березня о 17:01 Олександр Снітко
69'

Полісся у нокдауні. Гравці намагаються атакувати, але нічого створити біля воріт Варакути не можуть.

30 березня о 16:55 Олександр Снітко
64'

ГОООООООООООООООООЛ!

Авагімян зі штрафного удару потужно і точно пробив над стінкою у верхній кут воріт.

30 березня о 16:54 Олександр Снітко
63'

Кушніренко отримав попередження за фол проти Авагімяна поблизу штрафного майданчика.

30 березня о 16:53 Олександр Снітко
61'

Подвійна заміна у складі Полісся. Замість Петряка та Крушинського на поле вийшли Будківський та Таллес Коста.

30 березня о 16:52 Олександр Снітко
60'

ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ!

Авагімян забив вдруге! Гравець Чорноморця прийняв м'яч на лінії штрафного майданчика, пройшов кілька метрів та пробив в ближній кут. Кравець пасивно зустрічав Авагімяна, Бойко помилився з вибором позиції.

30 березня о 16:44 Олександр Снітко
53'

ГООООООООООООООООООООООЛ!

Бадібанга, який розібрався з захисником на правому фланзі, навісив у штрафний майданчик, Авагімян, про якого забули гравці Полісся, пробив головою - м'яч влучив у дальній кут воріт!

30 березня о 16:40 Олександр Снітко
49'

Небезпечно!

Бойко віддав пас на Кравченка, Авагімян зіграв на випередження та пробив по воротах. Слабким вийшов удар, Бойко в падінні забрав м'яч до рук.

30 березня о 16:36 Олександр Снітко
46'

У перерві сталися заміни у складі обох команд. У складі Чорноморця Кузик гратиме замість Ієде. У господарів Назаренко вийшов на поле замість Ндукве.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

30 березня о 16:20 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

30 березня о 16:19 Олександр Снітко
45' +1

Козак знову пробив вище воріт. Ще отримав жовту картку за те, що висловлював претензії арбітру.

45'

Компенсовано одну хвилину

30 березня о 16:18 Олександр Снітко
44'

Бойчук навісив у штрафний майданчик, Бойко зіграв на виході та забрав м'яч до рук.

30 березня о 16:15 Олександр Снітко
42'

Авагімян з близької відстані пробив в ближній кут - неточно.

30 березня о 16:14 Олександр Снітко
41'

Козак завдав удару з-за меж штрафного майданчика - вище воріт.

30 березня о 16:12 Олександр Снітко
39'

Авагімян зі своєї половини поля віддав пас на хід Ієде. Нападник дійшов до штрафного майданчика та намагався поцілити в дальній кут воріт, але не зміг.

30 березня о 16:10 Олександр Снітко
36'

Небезпечно!

Знову гравці Чорноморця помилилися під час початку атаку. Бадібанга віддав неточний пас, Ндукве заволодів м'ячем і пробив з-за меж штрафного майданчика. Варакута у стрибку дотягнувся до м'яча, який летів під поперечину, і врятував Чорноморець від пропущеного голу.

30 березня о 16:07 Олександр Снітко
34'

МОМЕНТ!

Петряк віддав на Михайличенка у штрафний майданчик, той відпасував на Луіфера, який був у центр воротарського майданчика. Венесуельський легіонер пробив. Брагару вибив м'яч з лінії воріт, після чого ним заволодів Варакута.

30 березня о 16:03 Олександр Снітко
30'

Ндукве з правого кута штрафного майданчика намагався закрутити м'яч у дальній верхній кут воріт - поруч з хрестовиною пролетів м'яч.

30 березня о 16:01 Олександр Снітко
28'

Бадібанга навісив, Ієде пробив головою, м'яч пролетів повз ворота.

30 березня о 16:00 Олександр Снітко
26'

Бадібанга з правого флангу увійшов до штрафного майданчика та потужно пробив. Танковський заблокував удар.

30 березня о 15:58 Олександр Снітко
23'

Заспокоїлася гра. Після дуже активного початку команди взяли паузу. Гра триває переважно в центрі поля.

30 березня о 15:53 Олександр Снітко
18'

Тепер активніше діють господарі. Майже три хвилини команди провели на половині поля Чорноморця.

30 березня о 15:52 Олександр Снітко
15'

Перша третина тайму минула за переваги Чорноморця.

30 березня о 15:47 Олександр Снітко

Співвідношення ударів по воротах - 2:6. Дуже непогано як для початку матчу.

13'

Знову гравець Чорноморця пробив головою після навісу з кутового. Цього разу це був Штогрін. М'яч пролетів повз ворота.

30 березня о 15:44 Олександр Снітко
11'

Авагімян навісив з кутового, Гучек пробив головою, але у ворота не влучив.

30 березня о 15:43 Олександр Снітко
10'

Авагімян пробив з півкола штрафного майданчика, Бойко у стрибку відбив м'яч.

9'

Авагімян пробив з меж штрафного майданчика, захисник заблокував. Козак підібрав м'яч і пробив - його удар також заблокував захисник.

30 березня о 15:41 Олександр Снітко
8'

Небезпечно!

Брагару робив пас поперек поля, Петряк зіграв на перехопленні, заволодів м'яч на лінії штрафного майданчика та завдав удару - повз кут воріт пролетів м'яч.

30 березня о 15:40 Олександр Снітко
7'

Кравченко завдав удару з дальньої дистанції - дуже неточно.

30 березня о 15:39 Олександр Снітко
6'

Авагімян увійшов до штрафного майданчика дещо правіше від центру, завдав удару, м'яч зачепив гравця Полісся та полетів за межі поля.

30 березня о 15:38 Олександр Снітко
4'

Небезпечно!

Після навісу з кутового Бойчук головою перевів м'яч на дальню стійку, Бойчук не встигну переправити його у ворота.

30 березня о 15:37 Олександр Снітко
4'

Бадібанга з правого флангу прострілив у штрафний майданчик, Кушніренко вибив м'яч за межі поля.

30 березня о 15:36 Олександр Снітко
2'

Ієде завдав удару з півкола штрафного майданчика - повз ворота. До удару призвела втрата м'яча житомирцями.

30 березня о 15:35 Олександр Снітко
1'

Чорноморець здійснив першу атакувальну спробу. Вона завершился порушенням правил в нападі.

30 березня о 15:33 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

30 березня о 15:18 Олександр Снітко
30 березня о 15:17 Олександр Снітко
29 березня о 23:38 Олександр Снітко

Житомирське «Полісся» та одеський «Чорноморець» зустрінуться 30 березня в матчі 22-го туру Української Прем'єр-ліги. Поєдинок відбудеться на Центральному стадіоні у Житомирі. Початок заплановано на 15:30.

До початку 22-го туру «Полісся» посідало 6 місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі 33 очки після 21 поєдинку. «Чорноморець» йшов на 10 сходинці, зігравши 20 матчів та набравши 23 очки.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Обидві команди зараз перебувають на чорній смузі. Безвиграшна серія «Полісся» в чемпіонаті триває 7 ігор: 4 нічиї та 3 поразки. Команда пропускає голи у шести матчах поспіль. Програшна серія «Чорноморця» в чемпіонаті триває 3 гри, а безгольова - 276 хвилин.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Полісся» - «Чорноморець».