Гудмунссон, який забив гол Україні, побажав успіху Зінченку й Маліновському

Збірна України обіграла команду Ісландії та вийшла на Євро-2024

Форвард збірної Ісландії Альберт Гудмундссон побажав успіху українським футболістам Олександру Зінченку та Руслану Малиновському.

26 березня у польському місті Вроцлав пройшов фінальний матч плей-оф відбору чемпіонату Європи 2024. Збірна України обіграла команду Ісландії (2:1) і вчетверте поспіль вийшла у фінальний раунд Євро-2024.

Ісландія вийшла вперед на 30-й хвилині, причому м'яч забив якраз Альберт Гудмундссон. Синьо-жовті на це відповіли у другому таймі голами Віктора Циганкова та Михайла Мудрика.

Гудмундссон, який виступає з Маліновським за італійський «Дженоа», а раніше грав із Зінченком в нідерландському ПСВ, написав у соцмережах:

«Тяжко проковтнути пігулку, але життя триває. Успіхів Маліновському та Зінченку».

Микола Степанюк Джерело: Instagram