В УЄФА дали оцінку перемозі України над Ісландією

Підбито підсумок матчу фіналу відбору на Євро-2024

Пресслужба Європейського футбольного союзу опублікувала резюме фінального матчу кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року між збірними України та Ісландії, у якому вольову перемогу здобули українці - 2:1.

«Україна продемонструвала натхненне повернення у другому таймі у Вроцлаві та, подолавши відставання в рахунку, як і минулого четверга в Боснії та Герцеговині, обіграла Ісландію і посіла місце в групі E.

Приголомшливий гол, забитий Альбертом Гудмундссоном наприкінці першої години гри, дав змогу гостям контролювати ситуацію до перерви після того, як удар Романа Яремчука було скасовано через офсайд. Україна не зупинилася на досягнутому, і за п'ять хвилин до кінця зустрічі Михайло Мудрик оформив перемогу», - йдеться у звіті прес-служби УЄФА.

Крім цього, у Ньоні відзначили ключову статистику останніх матчів української збірної: вона програла тільки два з останніх 20 відбіркових матчів ЄВРО (13 перемог, 5 нічиїх).

Раніше Андрій Лунін відреагував на вихід збірної України на Євро-2024.